Popis strzelecki Gatty Zduńska Wola

To było najbardziej efektowne zwycięstwo Gatty Active Zduńska Wola w sezonie 2020/2021 w Statscore Futsal Ekstrakasie. Zduńskowolanie rozbili na wyjeździe GSF Gliwice aż 10:3, choć do przerwy prowadzili zaledwie 4:3. To dziewiąta ligowa wygrana zduńskowolan w tym sezonie. Gatta ma obecnie na koncie 27 punktów zdobytych w 16 meczach.

Mecz rozpoczął się niefortunnie dla zespołu ze Zduńskiej Woli, bo już pierwsza akcja gospodarzy zakończyła się golem. Goście odpowiedzieli ekspresowo i po bramce Michała Marciniaka było 1:1. Ten sam zawodnik wyprowadził swój zespół na prowadzenie 2:1, a Daniel Krawczyk podwyższył na 3:1. Pierwsza połowa skończyła się wygraną gości 4:3.

Po zamianie stron na boisku istniała tylko Gatta, która przewagę udokumentowała sześcioma golami wygrywając ostatecznie mecz 10:3. Była to ostatnia w tym roku ligowa kolejka futsalowej ekstraklasy. 9 stycznia zespół ze Zduńskiej Woli czeka wyjazdowa potyczka z Clearexem Chorzów.

GSF Gliwice – Gatta Active Zduńska Wola 3:10 (3:4)
Gole dla Gatty: Daniel Krawczyk 3, Michał Marciniak 2, Mateusz Olczak 2, Igor Sobalczyk, Jakub Stegliński, Tomasz Sztaba

Gatta: Naparło – Olejnik, Sztaba, Olczak, Czyszek, Dregier, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Elsner, Szymczak