AKTUALNOŚCI
Hala Relax znów zatętni piłkarskim życiem

9 i 10 stycznia (sobota-niedziela) w piotrkowskiej Hali Relax odbędą się przełożone z końca grudnia piłkarskie turnieje o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego roczników 2009 i 2010. Będą to także eliminacje do wojewódzkich turniejów, które odbędą się tydzień później (16-17 stycznia) w łódzkiej Atlas Arenie. Awansują po dwa najlepsze zespoły.


keeza komplety sportowe

9 stycznia na starcie staną drużyny rocznika 2009. Rywalizacja rozpocznie się o 8:30, a wezmą w niej udział: Lechia Tomaszów, Skalnik Sulejów, Kasztelan Żarnów, UKS RAP Radomsko, GKS Bełchatów (grupa A) oraz UKS PA MABO Piotrków, UKS Gmina Rozprza, Akademia Sportu w Będkowie, Szóstka Radomsko i Ceramika Opoczno (grupa B). Finał przewidziany jest około 13:30.

W niedzielę (10 stycznia) zagra zaś 8 zespołów systemem każdy z każdym. Będą to: Włókniarz Moszczenica, LKS Lubochnia, UKS RAP Radomsko, Świt Kamieńsk, Włókniarz Zelów, UKS Mazovia Tomaszów, TMF Tomaszów i UKS Concordia 1909 Piotrków. Pierwszy mecz przewidziano o 8:30, a zakończenie około 13:40.

Organizatorem turniejów są: ŁZPN oraz Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments