AKTUALNOŚCI
Pogoń Zduńska Wola nadal bez trenera

Czwartoligowa Pogoń Zduńska Wola nadal nie ma trenera, co więcej nie wiadomo czy wznowi przygotowania do rundy wiosennej. Jak informuje Krzysztof Kochelak, działacz klubu, ciągle trwają zawirowania z finansowaniem Pogoni przez magistrat. Na razie nic nie wiadomo i dlatego też nie ma szkoleniowca, bo nie ma pewności, że drużyna przystąpi do rozgrywek rundy wiosennej.

arsenale dresy

Wszystko powinno wyjaśnić się do 16 lub 17 stycznia. Na razie nie prowadzimy żadnych rozmów z trenerem, piłkarze też czekają – mówi Kochelak.

Przypominamy, że Michał Bistuła, który jesienią prowadził klub ze Zduńskiej Woli, został trenerem Sokoła Aleksandrów.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Falik
1 miesiąc temu

Obiekt super ale infrastruktura porażka, co do Pogoni musi być inny prezes wtedy znajdą się sponsorzy, jak dalej będzie komisarz Szewczyk to kału zniknie z mapy

Pol
1 miesiąc temu

Dziwne to wszystko, ale „rzeź ” klubów sportowych w Zd.Woli trwa. Najpierw MKS, w tygodniu Gatta, no to teraz czas na Pogoń. Ale niech pan działacz się nie obawia. Przecież w radzie miasta są dawni piłkarze, działacze, sędziowie. Jeżeli chcą teraz zostać grabarzami Pogoni to wyborcy im tego nie zapomną. I jeszcze jedno pytanie do magistratu, dla kogo wybudowano ten okazały obiekt, którym tak się chwalicie np na tv zw media.