AKTUALNOŚCI
Brunatni rozpoczęli przygotowania do wiosny

Trzydziestu zawodników wzięło udział w pierwszym w 2021 roku treningu GKS Bełchatów. Jak informuje oficjalna strona klubu – w kadrze Brunatnych doszło do kilku przetasowań personalnych. Zabrakło siedmiu piłkarzy, natomiast na zajęciach obecnych było aż dziewięciu nowych. Tydzień zwieńczy sparing ze Zniczem Pruszków (sobota – 16 stycznia, 11:00).


keeza komplety sportowe

W gronie testowanych znaleźli się młodzi zawodnicy: Michał Bodys (Piast Gliwice/ Foto Higiena-Gać), Wiktor Gasztyk (Ruch Chorzów), Kajetan Kunka (Rozwój Katowice), Bartosz Bartkowiak (Lech Poznań/ Miedź Legnica), Filip Laskowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała) oraz Karol Kuczek (Termalica Bruk-Bet Nieciecza/Tarnovia Tarnów).

W treningu nie wzięli udziału: Bartłomiej Lisowski (przebywa na testach w klubie II ligi), Bartłomiej Eizenchart (zgodnie z porozumieniem między klubami uczestniczy obecnie w treningach Górnika Zabrze) oraz Patryk Makuch (wypożyczenie skrócone przez Miedź Legnica).

Wcześniej ze Sportową pożegnali się Paweł Lenarcik (rozwiązany kontrakt za porozumieniem stron i umowa z Miedzią Legnica), Jakub Witek i Przemysław Zdybowicz (skrócone wypożyczenia przez Wisłę Płock i Wisłę Kraków) i Marcin Szeibe.

Źródło: gksbelchatow.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments