AKTUALNOŚCI
W Atlas Arenie turnieje o Puchar MAKiS

To będzie piłkarski weekend w łódzkiej Atlas Arenie. Drużyny roczników 2009 i 2010 rywalizować będą w halowych turniejach o Puchar Miejskiej Areny Kultury i Sportu. Uczestnicy rozgrywek zostali wyłonieni podczas okręgowych eliminacji, w których walczyli o puchary ufundowane przez prezydentów: Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Sieradza i Skierniewic.


tomadex wszystko dla kibica

Pierwszego dnia rywalizacji (sobota – 16 stycznia) w turnieju rocznika 2009 wystąpią: BAF Łódź, UKS Projekt Akademii MABO Piotrków Trybunalski, Warta Sieradz, Pelikan Łowicz (grupa A), Widzew, Lechia Tomaszów, MULKS Łask i Widok Skierniewice (grupa B).

Dzień później (niedziela – 17 stycznia) do walki w roczniku 2010 przystąpią natomiast: ŁKS, Włókniarz Zelów, Warta Sieradz, Soccer Kids Łowicz (grupa A), Boruta Zgierz, AP TMF Tomaszów Mazowiecki, MKS Zduńska Wola i Widok Skierniewice (grupa B).

Turnieje będą się rozpoczynały o 9:30. Po meczach grupowych po dwie czołowe drużyny z każdej grupy awansują do półfinałów. Zwycięzcy turniejów o Puchar MAKiS będą reprezentowali Łódzki Związek Piłki Nożnej w turniejach roczników 2009 i 2010 o Puchar Prezesa PZPN.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ferdynand
1 miesiąc temu

Wszystkue dzieci zarejestrowane są w PZPN jako zawodnicy klubowi

Premier parafii
1 miesiąc temu

To seniorzy muszą czekać, a dzieciory normalnie grają?! Ciekawe, czy mają dokumenty, że mogą grać w czasie kwarantanny narodowej…