AKTUALNOŚCI
Piotrków: Za tydzień startuje sędziowski kurs

Piotrkowska delegatura ŁZPN organizuje w zimowej przerwie kurs na piłkarskiego sędziego. Rozpocznie się on 22 stycznia i są jeszcze wolne miejsca. W kursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat, ale mile widziane są także osoby po trzydziestce. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 44 647 46 33 lub mailowo: biuropiotrkow@lzpn.org.


tomadex wszystko dla kibica

Koszt kursu to 100 złotych.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hahaha
1 miesiąc temu

Czytam te komentarze i smiech. Chlopaki po kursie jako asystenci jezdza nawet na kl.O. wiec nie wiem gdzie tu kolesiostwo? Problemem jest ta jałmużna. Jedziesz na mecz przykladowo kl.A masz okolo 130 zl jako glowny. Do tego wrocisz musisz wypelnic sprawozdanie w extranet i policzyc sobie dojazd za paliwo,pkus stracony czas to wielki ch** z tego jest taka prawda.

Nick2591
1 miesiąc temu

Nic dodać nic ująć. Stagnacja, brak jakiegokolwiek pomysłu na pokierowanie środowiskiem. Młodzi odchodzą bo czują, że nie jest to najlepsze miejsce do rozwoju. Za kilka lat zaczną się problemy z obsadzaniem już nie tylko meczy trampkarzy, ale i grup seniorskich i będzie to problem nie tylko środowiska sędziowskiego, ale już całego piłkarskiego bo na mecze będzie jeździł tylko 1 sędzia. Starsi odejdą na emeryturę, młodych będzie chętnych coraz mniej a nawet jeśli będą to szybko zrezygnują. Zresztą nie będzie to problem tylko problem Skierniewic, ale i wszystkich innych okręgów (no może trochę mniejszy w Łodzi). Jeśli PZPN, odgórnie nie zmieni… Czytaj więcej »

Imię
1 miesiąc temu

Wszędzie wolne miejsca na kurs czy to Łódź, Sieradz czy Piotrków. Jedynie nic nie słychać co tam dzieje się w Skierniewicach.
Nic dziwnego, widać jak traktuje się młodych sędziów. Oni są potrzebni tylko po to by sędziować mecze dzieciaków za 50 zł.
Gdy braknie tych nowych sędziów to wtedy na mecze dzieciaków będą musieli się zniżyć Ci „z grupy trzymającej władzę” a to byłaby olbrzymia degradacja w ich karierze sędziowskiej.
Wielka szkoda że tak fajne z założenia zajęcie jakim jest sędziowanie jest tak zepsute przez atmosferę jaka panuje w środowisku, zawiść, niezdrowa rywalizacja, chora atencją tych z „kręgu wzajemnej adoracji”.