AKTUALNOŚCI
Apel prezesa LZS Chrząstawa

Bohdan Kwaśniak, prezes oraz założyciel B-klasowego LZS Chrząstawa wystosował apel do rozsianych po całej Polsce sympatyków klubu o pomoc finansową. Do 5 lutego chrząstawianie muszą zebrać 6 tysięcy złotych aby móc złożyć skargę kasacyjną w sprawie zawieszenia czterech piłkarzy. Absencja graczy może sprawić, że wiosną klub nie skompletuje składu na mecze.

Piłkarzy ukarał natomiast Łódzki Związek Piłki Nożnej za to, że podczas jesiennego meczu wyjazdowego grupy piątej klasy B z Ekologiem Wojsławice (14 listopada) oraz po zakończeniu spotkania kierowali wyzwiska oraz groźby pod adresem sędziów. Działacze z Chrząstawy temu zaprzeczają. Odwołanie nie przyniosło zmiany decyzji i pozostaje im teraz wniesienie zaskarżenia do NKO przy PZPN w Warszawie. Muszą jednak wpłacić 6 tysięcy złotych kaucji.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lucjan
1 miesiąc temu

Podajcie numer konta to ja Wam przeleję żądaną kwotę w celu wystąpienia o kasację. Jest jeden warunek, że wszyscy zawodnicy byli trzeźwi. Koniecznie trzeba sprawdzić leśnych dziadków w Sieradzu i później w Łodzi

Ali
1 miesiąc temu

Zlotowki nie dostaniecie. Darmozjady.