AKTUALNOŚCI
Kolejni zawodnicy odchodzą z GKS

Seweryn Michalski (na zdjęciu) nie będzie w rundzie wiosennej reprezentował barw GKS Bełchatów, bo przenosi się do lidera grupy drugiej krakowskiej klasy okręgowej Wieczystej Kraków. Trenerem tej drużyny jest były szkoleniowiec Widzewa Łódź Przemysław Cecherz, a grają tam między innymi były reprezentant Polski Sławomir Peszko oraz znany z boisk ekstraklasy Radosław Majewski.

kurtki zimowe sportowe keeza

Dawid Błanik przenosi się natomiast do pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz. Bełchatowianie tymczasem przygotowują się na własnych obiektach do rundy wiosennej, a drugi tydzień treningów zwieńczy sparing ze Skrą Częstochowa. Mecz zaplanowano 23 stycznia o 11:00 na boisku Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jarsoe
1 miesiąc temu

Wreszcie od pół roku cała wypłata

1947
1 miesiąc temu

Rozumiem iść do Wieczystej na koniec kariery, ale w wieku 26 lat nie próbować walczyć o ekstraklasę, albo u niego brak ambicji, charakteru lub wiary w swoje umiejętności… Sportowo jest to zjazd w dół. Mogę tylko zrozumieć to pod dwoma aspektami silna pozycja w klubie na kilka sezonów ponieważ obok Peszki i Majewskiego będzie jednym z liderów w druzynie i oczywiście pewna kasa..

Dacz
1 miesiąc temu

Z 1 ligi poszedl do okregowki-to nie jest zawodnik bo to jest chlop dla ktorego liczy sie tylko odrywanie kuponow.

Bob
1 miesiąc temu

Daj mu na życie to pewnie zostanie.

Jarosław K
1 miesiąc temu

żałosny ten michalski