AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

To już kolejny weekend ze sparingami drużyn z III i IV ligi łódzkiej. Swoje mecze kontrolne rozgrywają również zespoły z niższych klas rozgrywkowych. Tradycyjnie nasz portal podaje na bieżąco wyniki meczów wraz ze strzelcami bramek. Prosimy również o nadsyłanie wyników drogą mailową: redakcja@lodzkifutbol.pl lub komentarzach pod artykułem.

gadzety kibica keeza

III liga
(sobota – 20 lutego)
RKS Radomsko – Kotwica Kołobrzeg 0:1 (0:1)
ŁKS II Łódź – KS Sand-Bus Kutno 2:4 (1:2)
(Aleksander Ślęzak, Tomasz Górecki – Marcin Kacela, Bartosz Bujalski, Adrian Marcioch, Maciej Kowalczyk)
Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 (2:1)
(Michał Żółtowski, Tomasz Kolus – Bartosz Szadkowski)
Znicz Pruszków – Unia Skierniewice 1:1 (0:0)
(dla Unii: Hubert Berłowski)
Sokół Aleksandrów – Sokół Kleczew 1:2 (1:0)
(dla Sokola Aleksandrów: Dominik Pecyna)

IV liga
(piątek – 19 lutego)
Orzeł Nieborów – Sokół II Aleksandrów 1:2 (1:1)
(dla Orła: Bartłomiej Krupa)
(sobota – 20 lutego)
Andrespolia Wiśniowa Góra – Start Brzeziny 2:2 (1:2)
(dla Andrespolii: Sebastian Radzio 2)
KEEZA Termy Ner Poddębice – Włókniarz Zelów 1:4 (0:2)
(Alan Matczak – Igor Świątkiewicz, Michał Pawelec, Damian Głowacki, Szymon Rosiak)
Stal Głowno – Widzew II Łódź 1:6 (1:1)
(dla Stali: Radosław Kuciński)
Astoria Szczerców – Warta Działoszyn 2:5 (0:2)
(dla Warty: Krzysztof Kukulski, Damian Zawieja, Mateusz Mielczarek, Paweł Drągowski, Bartłomiej Bednarek)
Polonia Piotrków – MKP-Boruta Zgierz 3:3 (2:2)
(Mateusz Jakubiak, Jakub Bąbol, testowany – Łukasz Wiśniewski 2, Marcin Pękała)
Ceramika Opoczno – Oskar Przysucha 2:5 (0:2)
(dla Ceramiki: Mateusz Matysiak, Oskar Korczyński)
Omega Kleszczów – Znicz Kłobuck 0:0 – mecz przerwany w 40. minucie
UKS SMS Łódź (CLJ) – Jutrzenka Warta 2:1 (2:1)
(dla Jutrzenki: Piotr Burski)
Widzew II Łódź – Skalnik Sulejów 0:0
LKS Kwiatkowice – Zjednoczeni Stryków 1:5 (1:3)
(Dominik Woźniak – Roman Perizhok, Kacper Figurski, Joachim Pabjańczyk, Kamil Cupriak, Michał Drogosz)
GKS II Bełchatów – Czarni Rząśnia 5:1 (2:0)
(Mateusz Kempski 2, Wiktor Korpas, Bartłomiej Tomski, Bartosz Kołodziejczyk – Mateusz Szyszkowski)
Lider Włocławek – Orkan Buczek 1:3 (1:1)
(dla Orkana: Daniel Chwałowski 2, Daniel Potakowski)
Pogoń Zduńska Wola – TS Janiszewice 6:3 (2:1)
(dla Pogoni: Aleksander Majerz 2, Princewill Okachi, Jakub Kaczmarek, Wojciech Pawlak, Mikael Idzikowski)
Orzeł Nieborów – Okęcie Warszawa 2:2 (0:0)
(dla Orła: Jan Haczykowski, testowany)
(niedziela – 21 lutego)
Jutrzenka Drzewce – Olimpia Chąśno 1:0 (0:0)
(Filip Niźnikowski)

Wyniki drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
ŁKS III Łódź – LKS Różyca 1:0
Mogielanka Mogielnica – Orlęta Cielądz 2:3
Iskra Dobroń – Victoria Rąbień 8:2 (4:2)
Olimpia Jeżów – Olympic Słupia 2:2 (1:2)
ESPN Bełchatów – ViS Gidle 5:1 (1:1)
Piast Błaszki – Złoczewia Złoczew 4:3
Chojniak Wieniawa – LKS Białaczów 4:4
LKS Radzice – LKS Białaczów 2:1
Jagiellonia Tuszyn – LKS Mierzyn 4:1
LKS Pyszków – GKS Sędziejowice 3:3
UKS Ustków – GKS Chojne 2:3
LZS Justynów – Orzeł Kazimierz 5:1
IKS Inowłódz – Grabka Grabica 4:0
LKS Różyca – Warta II Sieradz 5:2
LUKS Gomunice – GUKS Gorzkowice 3:6
Gal Gaz Galewice (juniorzy) – Victoria Skomlin (seniorzy) 6:0 (0:0)
Szczerbiec Wolbórz – Włókniarz Moszczenica 5:1 (5:0)
UKS Concordia Piotrków – Pilica Przedbórz 2:5
Stal Niewiadów – Juvenia Wysokienice 7:1
(dla Stali: Mateusz Białek 3, Patryk Zielonka 2, Piotr Pachnicki, Piotr Gulej)
MLKS Konopnica – Olimpia Karsznice 5:1
Włókniarz Konstantynów – Orzeł Piątkowisko 2:5
MULKS Łask – GLKS Dłutów 1:2
Świt Kamieńsk – Hetman Rusiec 5:2 (1:0)
(dla Świtu: Przemysław Olejnik 2, Jarosław Bąkowicz 2, Szymon Błachowicz)

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Slawek
1 miesiąc temu

Pogoń II Zduńska Wola – Viktoria Szadek 5-2
(bramki dla Pogoni: Mateusz Dudek -3, Kacper Plusiewicz i Kuba Kaczmarek)

1 6 7 8