AKTUALNOŚCI
Wyniki weekendowych sparingów

To już ostatni sparingowy weekend w lutym, a dla niektórych zespołów próba generalna przed zbliżającą się rundą wiosenną. Lechia Tomaszów w ostatnim sparingu nie dała szans Polonii Piotrków, a Omega Kleszczów rozbiła Wartę Działoszyn. Łódzki Futbol tradycyjnie podaje wyniki sparingów wraz ze strzelcami bramek. Wyniki meczów drużyn z niższych klas prosimy zostawiać w komentarzach.

kurtki zimowe sportowe keeza

III liga
(piątek – 26 lutego)
Lechia Tomaszów – Polonia Piotrków 4:0 (1:0)
(Łukasz Buczkowski 2, Kamil Szymczak, Bartłomiej Cieślik)
(sobota – 27 lutego)
Sokół Aleksandrów – Zjednoczeni Stryków 3:0 (1:0)
(Szymon Sołtysiński 2, Michał Wolinowski)
Warta Sieradz – KS Sand-Bus Kutno 3:0 (0:0)
(Adam Patora, Filip Rozmarynowski, Marcin Kobierski)
Polonia Warszawa – Pelikan Łowicz 3:2 (1:1)
(dla Pelikana: Piotr Piekarski, Krystian Białas)
MKS Kluczbork – RKS Radomsko 1:1 (0:1)
(dla RKS: testowany)
Unia Skierniewice – Legionovia Legionowo 1:3 (0:3)
(dla Unii: samobójczy)

IV liga
(piątek – 26 lutego)
Omega Kleszczów – Warta Działoszyn 6:1 (2:1)
(Eryk Smuga 2, testowany 2, Tomasz Bąkowicz, Paweł Kowalski – Oskar Korbela)
(sobota – 27 lutego)
Andrespolia Wiśniowa Góra – Jutrzenka Drzewce 2:1 (0:1)
(Sebastian Radzio, testowany – Wojciech Koperniak)
KEEZA Termy Ner Poddębice – Sokół II Aleksandrów 2:1 (1:0)
(dla Term Neru: Jarosław Szymczak 2)
ŁKS II Łódź – Włókniarz Zelów 3:0 (1:0)
(Tomasz Górecki, Michał Karlikowski, Aleksander Ślęzak)
UKS SMS Łódź – Skalnik Sulejów 0:1 (0:1)
(Maciej Witczak)
LKS Kwiatkowice – Włókniarz Pabianice 1:2 (0:0)
(Szymon Andrzejewski – Paweł Leonow, Dawid Kosatka)
GKS II Bełchatów – Orkan Buczek 1:5 (1:1)
(dla Orkana: Dominik Cukiernik 2, Michał Lewandowski, Daniel Chwałowski, Damian Siewiera)
Orzeł Nieborów – Włókniarz Pabianice 3:1 (3:0)
(dla Orła: Bartosz Placek 2, Michał Redzisz)
Polonia Kępno – Jutrzenka Warta 2:1 (2:1)
(dla Jutrzenki: Sylwester Pawlak)
Pogoń Zduńska Wola – Włókniarz Zgierz 2:3 (1:1)
(dla Pogoni: Maciej Owczarek, Wojciech Chmielewski)
Ceramika Opoczno – MGKS Drzewica 1:3 (0:0)
(dla Ceramiki: Jakub Bednarczyk)
Stal Głowno – Start Brzeziny 5:2 (3:2)
(dla Stali: Eryk Lebioda 2, Damian Mospinek, Patryk Tuliński, Antoni Waśkiewicz)
(niedziela – 28 lutego)
MKP-Boruta Zgierz – Wisła II Płock 1:8 (1:4)
(dla MKP-Boruty: Patryk Pietrasiak)

Wyniki drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
Lechia Bełchatów – Orzeł Wola Wiązowa 4:6
Włókniarz Moszczenica – KS Niedośpielin 0:5
GKS Bełchatów (rocznik 2002) – ESPN Bełchatów 0:1 (0:1)
KAS Konstantynów – Tęcza Brodnia 1:3 (1:2)
Świt Kamieńsk – GUKS Gorzkowice 7:8 (1:4)
Płomień Makowiska – Słowian Dworszowice 1:4 (1:2)
LKS Pyszków – Unia Męka Sieradz 7:3
Partyzant Radoszyce – KS Paradyż 0:3 (0:0)
Prosna Wieruszów – Stobrawa Ligota Dolna 2:2 (0:2)
MLKS Konopnica – Złoczewia Złoczew 4:2
IKS Inowłódz – Olimpia Jeżów 4:2
Jagiellonia Tuszyn – Orzeł Piątkowisko 1:3
LUKS Bałucz – LKS Tubądzin 8:1
RKS Rychłocice – LZS Pątnów 3:2
Polonia Gorzędów – LKS Czarnocin 4:1 (2:0)
LKS Lubochnia – UKS Concordia 1909 Piotrków 2:2
MUKS Wróblew – LKS Socha 3:2
UKS Gal Gaz Galewice (juniorzy) – GLKS Biała (seniorzy) 8:0 (1:0)
Pisia Zygry – UKS Ustków 3:1
Olimpia Karsznice – GLKS Dłutów 4:3
GKS Kluczewsko – Zapał Krzętów 0:3 (0:0)
LZS Brąszewice – LKS Czajków 5:1
MULKS Łask – MKP-Boruta II Zgierz 5:4
Inter Sieradz-Woźniki – TS Gruszczyce 3:2
LZS Wrońsko – GKS Siemkowice 0:4
KS Kraszkowice – LZS Łaszew 1:6
Park Starzenice – LZS Wydrzyn 5:2
GKS Sędziejowice – Czarni II Rząśnia 2:3
KS Czarnożyły – LKS Łyskornia 3:3
KS Poświętne – Tęcza Janków 1:1
Zryw Ożegów – Iskra Stolec 5:1
AKS SMS Łódź – LZS Różyca 1:3
Zawisza Rzgów – Iskra Dobroń 3:1
Omega II Kleszczów – Warta II Sieradz 3:1 (0:1)
Warta Osjaków – Pogoń Kamyk 0:3
GKS Widawa – LKS Kamienna 4:1
SKS Sieradz – LKS Kalinowa 0:3
Start Szczawin – UKS Wiewiórczyn 17:5
Stal Niewiadów – GLKS Wołucza 6:1
Start Pukinin – RKS Rzeczyca 2:0

Subskrybuj
Powiadom o
49 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
1 miesiąc temu

LKS Świnice Warckie:Róża Kutno 0:0

Kibic
1 miesiąc temu

Ostrowia Ostrowek – LKS Prosna Wyszanów 8-4

Janusz
1 miesiąc temu

Zawisza Rzgów- Iskra Dobroń 3-1

Romek
1 miesiąc temu

Iskra Dobroń – Zawisza Rzgów 1-3 dla Iskry gol Mateusz Klimek

1 8 9 10