AKTUALNOŚCI
Zawieszone rozgrywki dzieci i młodzieży

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki oraz Minister Zdrowia Adam Niedzielski ogłosili kolejną porcję obostrzeń, które mają pomóc w walce z rozwijającą się trzecią falą koronawirusa. Niestety, dotknęły one również sport, w tym piłkę nożną. Jeden z portali związanych z PZPN poinformował o zawieszeniu rozgrywek dzieci i młodzieży.

Od 27 marca do 9 kwietnia obiekty sportowe będą dostępne wyłącznie dla sportu zawodowego. W praktyce oznacza to zawieszenie meczów i treningów dzieci i młodzieży. Nadal możliwe będzie rozgrywanie spotkań przez drużyny, których zawodnicy są zawodowcami w świetle ustawy o sporcie, a więc są wynagradzani na podstawie ważnego kontraktu, umowy o pracę, umowy cywilno-prawnej lub stypendium.

Link do artykułu

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Vincent
1 miesiąc temu

Popieram Piotrka. Też jestem za zawieszeniem także 4 ligi. To są rozgrywki amatorskie. Ludzkie życie jest ważniejsze. Najpierw niech każdy zacznie od siebie. Dzięki temu,że nie przestrzegano przepisów tak mamy. Przeczytajcie trochę w internecie co się dzieje i ogarnijmy się, bo za chwilę będzie godzina policyjna jak w kilku zachodnich państwach Europy. Niektóre wpisy faktycznie są bardzo konstruktywne, szczególnie z tym zjadaniem śniegu 🙂