AKTUALNOŚCI
Trwa modernizacja stadionu w Błaszkach

W najbliższym czasie ruszyć mają prace przy modernizacji trybun na stadionie w Błaszkach, gdzie swoje mecze rozgrywa między innymi występujący w grupie trzeciej klasy okręgowej Piast. Jak informuje burmistrz Piotr Świderski wymienione zostaną między innymi plastikowe siedziska, a wokół trybun zamontowana kostka brukowa. Koszt tej inwestycji to 50 tysięcy złotych.

gadzety kibica keeza

Wcześniej wyremontowano natomiast na stadionie budynek gospodarczy, oraz zamontowano nowoczesne ledowe oświetlenie wokół boiska. Zainstalowano ponadto boiskowe zraszacze. Murawa przeszła natomiast renowację. Wszystko to kosztowało 300 tysięcy złotych.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lis w kurniku
23 dni temu

Do Manolo: Kolego myślę,że pewnie jesteś sympatykiem lub kibicem Piasta Błaszki. Powiem tak. Wg mnie Prosna Wieruszów również jest przygotowana od strony boiskowej na grę w 4. lidze i na pewno ani Prosna Wieruszów, ani też Tęcza Brodnia nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa w sprawie awansu. Także trzeba uważać, a boisko wszystko zweryfikuje. O ile mi wiadomo, to Piast Błaszki przegrał jesienią z Wieruszowem u siebie chyba (1-2). W rewanżu na pewno będzie ciekawie. Jeśli jednak rozgrywki Okręgówki sieradzkiej nie wystartują z powodu obostrzeń pandemicznych, to Prosna Wieruszów jako Mistrz Jesieni i obecny lider tabeli może uzyskać prawo promocji do… Czytaj więcej »

Żal
23 dni temu

Haha jasne dobre to nie 1 kwiecień

Manolo
23 dni temu

Piast Błaszki to faworyt do awansu do IV ligi. Są przygotowani do gry w IV lidze. Kiedy… jak nie teraz. Piast atakować!!!