AKTUALNOŚCI
Gramy! – Jest oficjalne stanowisko ŁZPN

Wracamy do gry na wszystkich poziomach rozgrywkowych! Po środowej konferencji ministra zdrowia Adama Niedzielskiego weszły w życie stosowne rozporządzenia, które umożliwiają wszystkim drużynom piłkarskim powrót do treningów i rywalizacji o punkty – czytamy na stronie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.


tomadex wszystko dla kibica

Prowadzenie działalności obiektów sportowych jest dopuszczalne po spełnieniu następujących warunków:

– działalność dotyczy obiektów sportowych na otwartym powietrzu, przy czym w miejscu, w którym jest prowadzona działalność, może przebywać nie więcej niż 25 osób, albo działalność dotyczy obiektów sportowych na potrzeby sportu zawodowego i jest prowadzona bez udziału publiczności.

Czasowe zawieszenie rozgrywek seniorskich rozgrywek od KEEZA Klasy Okręgowej w dół oraz rywalizacji w ligach młodzieżowych spowodowało konieczność wprowadzenia zmian w terminarzach. Łódzki Związek Piłki Nożnej dokonał już już niezbędnych poprawek i zaktualizowane harmonogramy są już dostępne na stronie ŁZPN.

 

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
21 dni temu

W tej chwili te rozgrywki juz beda antyrywakizacja. Niestety kazdy trener wie, ze druzyne przygotowuje sie w pewnym cyklu na odpowiedni okres! A ten zostal przerwany przez zamkniecie obiektow do trenowania. I ktos powie, ze kazdy mial takie same szanse. Otoz nie, bo nie kazdy ma wlasny obiekt!

Kibic
21 dni temu

Czemu piszecie takie głupoty skoro związek każe grać to gramy jak był zakaz gry dla okręgowej klasy i A,B to też było źle co za imbecyle gramy normalnie i piłka w małych miejscowościach będzie istnieć a dzięki tym negatywnym wpisa pogarsza się sytuacja widać że to prawdziwe osoby które lubią spędzać niedzielne po południe na świeżym powietrzu i są za tym żeby sport był zdrowiem i krzyczą na portalach społecznościowych że to wszystko jest nie poważne a jak teraz można grać to też źle wilcy mądrale z tylnego fotela się udzielać . Panowie działacze w klubach gramy i koniec jest… Czytaj więcej »