AKTUALNOŚCI
W środę wznawia grę II grupa okręgówki

W najbliższą środę (21 kwietnia) rozegrane zostaną pierwsze w tym roku spotkania II grupy KEEZA Klasy Okręgowej. Odbędzie się 23. kolejka, a wszystkie mecze rozpoczną się o 17:00. Lider rozgrywek MGKS Drzewica przyjedzie do Kamieńska na mecz z miejscowym Świtem. Arcyciekawie zapowiada się pojedynek w Przedborzu pomiędzy Pilicą i KS Niedośpielin.

Obie drużyny mają bowiem czwartoligowe ambicje i obie, trochę po partyzancku, cały czas trenowały, nawet w okresie gdy oficjalne zajęcia były zakazane. To zresztą może być kluczowe gdyż są kluby, które treningi wznawiają dzisiaj (poniedziałek – 19 kwietnia). Są też takie, które nie tylko trenowały, ale i rozgrywały nieoficjalne i nie notowane nigdzie spotkania sparingowe.

Plan kolejki przedstawia się następująco:
KS Paradyż – LKS Lubochnia
Świt Kamieńsk – MGKS Drzewica
Olimpia Wola Załężna – Polonia Gorzędów
Grabka Grabica – Szczerbiec Wolbórz
Włókniarz Moszczenica – Start Lgota Wielka
Pilica Przedbórz – KS Niedośpielin
GKS II Bełchatów – Astoria Szczerców
Stal Niewiadów – LUKS Gomunice
pauzuje: Omega II Kleszczów

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
DAR
17 dni temu

jak nie grali to płacz, jak teraz grają to też płacz;p
ludzie-jesteście chorzy.
walczyć, grać trenować;)

Pomocnik
17 dni temu

Prawy i sprawiedliwy – czytanie ze zrozumieniem kuleje. Te kluby trenowały „po partyzancku” jakkolwiek to brzmi. A są też takie, które rozgrywały sparingi. Nigdzie nie jest napisane dosłownie ani w logiczny sposób ze to Pilica lub Niedośpielin. Może to być nawet Grabka czy też Bełchatów. Rzucam przypadkowo. Także proszę zasięgnąć informacji wiarygodnych a dopiero potem wypisywać głupoty.

Prawy i sprawiedliwy
17 dni temu

Do POMOCNIKA przecież nawet autor artykułu sugeruje ze jeden z tych dwóch zespołów grał sparingi a Pilica nie grała więc jasne kto grał

Pomocnik
18 dni temu

Do szanownego prawego i sprawiedliwego – jak jesteś tak super doinformowany to podaj datę kiedy Niedośpielin rozgrywał te sparingi bo chyba mylisz kolego drużyny.