AKTUALNOŚCI
Sokół rozdziobał RKS w końcówce

Niezwykle ważne zwycięstwo odniósł Sokół Aleksandrów, który w meczu grupy spadkowej III ligi pokonał na swoim boisku RKS Radomsko 3:1 (0:0). Dzięki wygranej zespół trenera Michała Bistuły ma na koncie 37 punktów i oddalił się od grupy drużyn bezpośrednio zagrożonych spadkiem do IV ligi. RKS z 33 punktami nie może być pewny ligowego bytu.

Mecz od pierwszych minut był wyrównany, z tym że zespół gospodarzy wyglądał na bardziej zdeterminowany. W pierwszych 45 minutach, mimo sytuacji z obu stron, gol nie padł. Tuż po wznowieniu gry Rafał Babul wykorzystał rzut karny i RKS objął prowadzenie. Sokół jednak nie zamierzał się poddawać. W 70. minucie do remisu doprowadził Jakub Bartosiński. Kiedy wydawało się, że spotkanie skończy się podziałem punktów, najpierw Szymon Sołtysiński, a w doliczonym czasie gry Damian Nowacki pogrążyli radomszczan wykorzystując rzut karny.

Sokół Aleksandrów – RKS Radomsko 3:1 (0:0)
Bramki:
Jakub Bartosiński 70, Szymon Sołtysiński 82, Damian Nowacki 90 – karny – Rafał Babul 48 – karny

Sokół: Kaniecki – Dziuba, Pecyna, Adamiak (64′ Horoszkiewicz), Maschera (68′ Przezak) – Nowacki, Sołtysiński, Wolinowski, Woźniczak – Bartosiński, Lis.

RKS: Podleśny – Kruppa, Głowiński (69′ Kolasa), Szela (80′ Śmigielski), Babul – Augustyn, Miśkowiec (88′ Dąbrowski), Ziółkowski, Machaj  (80′ Niedzielski)- Bocian (88′ Jarzębski), Pawłowski.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mao
14 dni temu

Sokoły z gołębiami grały a są jeszcze pelikany i mewy z Brighton

EksperT
14 dni temu

jest fajnnie sokol pyknie lechie i gramy od nowa dziobasy pelikany namieszac w tabeliby chcialy lecz…….

kuperek czy szyjka
14 dni temu

Sytuacje niewykorzystane.(m.in.patelnia Babula zmarnowana)i błędy w obronie dają takie efekty.cóż IV liga coraz bliżej.Mieliśmy mieć radość z drużyny i mamy!!. Znaleźli filozofa trenerka który preferuje tiki takę ,chłopina się naoglądał Barcy w tv .spokojnie zgranie przyjdzie samo w IV lidze:)