AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą mecze grupy pierwszej KEEZA Klasy okręgowej oraz klasy A i B okręgu łódzkiego. Lider okręgówki Widzew II Łódź podejmuje w niedzielę Orła Parzęczew i jest zdecydowanym faworytem starcia. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów ligowych, choć może się ona zmienić.

Klasa okręgowa
Grupa 1.
(piątek – 30 kwietnia)
18:00 – GKS Ksawerów – Sokół II Aleksandrów – W. Pietrzak
19:00 – Termy Uniejów – GLKS Sarnów/Dalików – Szymczyk
19:00 – Start Brzeziny – KS II Kutno – Zasadziak
(sobota – 1 maja)
12:00 – LKS Różyca – KAS Konstantynów – Kluska
16:00 – KKS Koluszki – GLKS Dłutów – Łuczak
17:00 – Włókniarz Pabianice – Victoria Rąbień – Chrustowski
(niedziela – 2 maja)
11:00 – Widzew II Łódź – Orzeł Parzęczew – Michniewicz
16:30 – AKS SMS Łódź – PTC Pabianice – Lota
17:00 – UKS SMS Łódź – Zawisza Rzgów – Szadkowski

Klasa A
Grupa I
(piątek – 30 kwietnia)
20:30 – Saints Łódź – Tęcza Janków – Kuś
(sobota – 1 maja)
15:00 – Start Łódź – ŁKS III Łódź – Przybylak
16:00 – AMII Łódź – Pionier Baby – Gałązka
14:00 – LKS Czarnocin – Jagiellonia Tuszyn – Chojnacki
18:00 – Victoria Łódź – Husaria Rzgów – Ciupa

Grupa II
(piątek – 30 kwietnia)
17:00 – LKS Gałkówek – Błękitni Dmosin – Przybysz
17:45 – LZS Justynów – Czarni Smardzew – Bednarski
(sobota – 1 maja)
13:00 – Polonia Andrzejów – MKP-Boruta II Zgierz – Musiał
17:00 – Pogon Rogów – Struga Dobieszków – Patora

Grupa III
(piątek – 30 kwietnia)
17:00 – Sazan Pęczniew – Pisia Zygry – Przybylak
(sobota – 1 maja)
13:00 – Olimpia Karsznice – Włókniarz II Pabianice – WS Sieradz
15:00 – GKS Sędziejowice – Pisia Zygry – WS Sieradz
16:00 – Jutrzenka Bychlew – Pogoń II Zduńska Wola – Sadowski
16:00 – Iskra Dobroń – MULKS Łask – Lesiak
17:00 – Korab Łask – Orzeł Piątkowisko – WS Sieradz
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Orzeł Kazimierz – Morawiec

Grupa IV
(sobota – 1 maja)
15:00 – LKS Świnice Warckie – Górnik Łęczyca – R. Walczak
15:30 – Grom Powodów – Ostrovia Ostrowy – Jaskulski
16:00 – Bzura Ozorków – MKS Mianów – Guzelaydin
16:00 – Kobra Leźnica Wielka – Malina Piątek – Mrozek
16:00 – SPMKS Żychlin – Kanarki Małachowice – Pawlak
16:00 – Victoria Grabów – Kotan Ozorków – Pietrzak
17:00 – Magnat Sierpów – Bzura Młogoszyn – Szadkowski

Klasa B
Grupa I
(piątek – 30 kwietnia)
18:00 – KKS II Koluszki – Victoria II Łódź – Rzetecki
(sobota – 1 maja)
11:00 – Wicher Byszewy – Sokół Lutomiersk – Łukasik
12:00 – Powstaniec Dobra – Milan II MSMS Łódź – Kizeweter
14:00 – Start II Brzeziny – Kolejarz II Łódź – Rosa
14:00 – AMII II Łódź – LKS Rosanów – Sitko
16:00 – LKS Gałkówek II – Orzeł Łódź – Jankowski
18:30 – AKS SMS II Łódź – Metalowiec Łódź – Wolski

Grupa II
(sobota – 1 maja)
11:00 – LKS Dąbrówka – Salos Róża Kutno – Rochalski
11:00 – Start Szczawin – LKS Modlna – Rogala
12:00 – GKS Byszew – Zryw Śliwniki – Michalski
14:00 – Sokół Skromnica – KP Byszewy – Łukasik
14:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Błękitni Ciosny – Klata
16:00 – Orzeł Wróblew – LKS Gieczno – Kołmański
16:00 – Witonianka Witonia – Expom Krośniewianka – Sekuterski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
5 dni temu

Wiadomość do drużyn grających z GLKS Dłutów sprawdzajcie ich bo grają bez juniorów i na lewe karty. P. S sprawdzone info