Trzeci z rzędu mecz Sokoła bez porażki

Prowadzony przez trenera Michała Bistułę trzecioligowy Sokół Aleksandrów zremisował w piątkowe popołudnie spotkanie w Wikielcu z miejscowym GKS LZS 1:1 (1:0). Był to trzeci z rzędu mecz tej drużyny bez porażki w grupie spadkowej – dwie potyczki aleksandrowianie zremisowali, a jedną wygrali. Tym razem podział punktów był wynikiem sprawiedliwym.

Miejscowi wyszli na prowadzenie w 36. minucie. Do dośrodkowania z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Michał Jankowski i głowa skierował piłkę do siatki. Aleksandrowianie nie mieli w pierwszej połowie klarownej okazji do strzelenia gola.

Sokół wyrównał w 64 minucie po strzale zza pola karnego Szymona Sołtysińskiego. Piłka otarła się po drodze o jednego z piłkarzy, myląc bramkarza miejscowych. Później obie drużyny nie miały już okazji bramkowych. W najbliższą sobotę (8 maja) aleksandrowianie zmierzą się na wyjeździe z Bronią Radom.

GKS LZS Wikielec – Sokół Aleksandrów 1:1 (1:0)
Michał Jankowski 36 – Szymon Sołtysiński 64

Sokół: Kaniecki – Dziuba (80′ Maschera), Pecyna (70′ Witasiak), Przezak, Nowacki – Sołtysiński, Wolinowski (80′ Dubienkow), Woźniczak, Bartosiński – Kania (70′ Horoszkiewicz), Lis