AKTUALNOŚCI
Bezcenne trzy punkty KS Sand-Bus Kutno

Trzecioligowi nowicjusze spotkali się w Kutnie w meczu szóstej kolejki grupy spadkowej. Miejscowy KS Sand-Bus prowadzony przez trenera Dominika Tomczaka pokonał Błoniankę Błonie 1:0 (0:0) i jest coraz bliżej utrzymania w lidze. Kutnowianie mają na koncie już 43 punkty. W najbliższą sobotę (8 maja) KS czeka nie lada wyzwanie, bowiem zmierzy się na wyjeździe z RKS Radomsko.


keeza komplety sportowe

W pierwszej połowie spotkania przeważali goście, ale nie udokumentowali tego golem. Kontuzji łydki doznał natomiast sędzia główny. Arbiter wytrzymał do końca pierwszej połowy, ale w drugiej części jego miejsce zajął jeden z bocznych. Z kolei liniowego ściągano z Kutna i dlatego przerwa trwała ponad 30 minut.

Po zmianie stron inicjatywę przejęli gospodarze i w 58. minucie Łukasz Dynel przejął na 40 metrze piłkę i popędził na bramkę Błonianki. Minął po drodze jednego z graczy gości i potężnie strzelił. Piłka odbiła się od poprzeczki i wylądowała w siatce. Strzelec gola miał jeszcze co najmniej trzy dogodne okazje na podwyższenie wyniku, który jednak już się nie zmienił. Natomiast tuż przed końcem spotkania czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Łukasz Broź.

KS Sand-Bus Kutno – Błonianka Błonie 1:0 (0:0)
Bramka: Łukasz Dynel 58

KS: Wolański – Wielgus, Rokosz, Kowalczyk, Łukasz Broź – Kacela (60′ Kralkowski), Kasperkiewicz, Świątek (60′ Michalak), Mateusz Broź (40′ Dąbrowski) – Dynel, Szarpak

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wojcidch
4 dni temu

Tak patrzę jako kibic Rks na wszystkie komentarze i hejt na
glowinskieog
i trochę tego nie rozumiem
… nie chce nikogo bronić ale Glowinski 2 ostatnie mecze z aleksandrowem
I lowiczem był jeden z najlepszych u nas .. wiem
Ze każdy może mieć
Swoje zdanie ale nie popadajmy w hipokryzje bo
Zaraz będzie ze Glowinski jest winien tego ze
Obrońcy robią 4 karne w 3 meczach i co
Mecz dają babole i prezenty przeciwnikom ..
Kibicuje Rks od małego i niestety takie słabej obronny niemielismy