Ciąg dalszy niemocy RKS Radomsko

Trwa fatalna seria RKS Radomsko. Drużyna prowadzona przez trenera Roberta Szwarca nie może wygrać meczu od trzech kolejek. W sobotę tylko zremisowała na swoim stadionie z przedostatnim w ligowej tabeli Huraganem Morąg 2:2 (1:1). Podział punktów sprawił, że gospodarze meczu z 34 punktami wylądowali w tabeli grupy pierwszej III ligi na miejscu 15, które oznacza spadek do IV ligi.

Miejscowi objęli prowadzenie w 35. minucie po golu Bartosza Machaja i wydawało się, że pójdą za ciosem. Tymczasem tuż przed końcem pierwszej połowy padł gol dla gości, a bramkarza RKS pokonał Rafał Maćkowski.

W 65 minucie Rafał Babul wykorzystał jedenastkę i było 2:1 dla RKS. Już dwie minuty później mieliśmy jednak 2:2. Tym razem rzut karny dla Huraganu zamienił na gola Niall Raben. Więcej bramek już nie padło. W najbliższą sobotę RKS zmierzy się na swoim boisku z KS Sand-Bus Kutno.

RKS Radomsko – Huragan Morąg 2:2 (1:1)
Bartosz Machaj 35, Rafał Babul 65 – karny – Rafał Maćkowski 44, Niall Raben 67 – karny

RKS: Humerski – Ziółkowski, Śmigielski, Bocian, Kruppa – Basiuk (82′ Dąbrowski), Machaj (82′ Miśkowiec), Pawłowski, Niedzielski – Szela (55′ Babul), Głowiński (71′ Kolasa)