AKTUALNOŚCI
W Drzewicy czuć zapach IV ligi

MGKS Drzewica nie zatrzymuje się w wyścigu o IV ligę łódzką i w sobotnim meczu rozbiła w Moszczenicy miejscowego Włókniarza aż 6:1 (4:1). Drużyna z powiatu opoczyńskiego powiększyła tym samym przewagę nad KS Paradyż do sześciu punktów. W sobotę bowiem w Wielkiej Woli zespół Mariusza Koćmina uległ rezerwom GKS Bełchatów 1:3 (0:2).

Bramki dla MGKS Drzewica strzelili: Łukasz Grzybek 3, Hubert Wiktorowicz 2 i Szymon Rafalski. Pierwsze wiosenne zwycięstwo odniósł KS Niedośpielin wygrywając 2:1 w Woli Załężnej z Olimpią. Trzy punkty do swojego dorobku dopisała także Pilica Przedbórz wygrywając po słabym meczu 1:0 (1:0) z Astorią Szczerców. Na przeciwnym biegunie tabeli KEEZA Klasy Okręgowej (grupa II) dwie drużyny z dziewięcioma punktami – LUKS Gomunice i Grabka Grabica.

Zdjęcie: MGKS Drzewica (Facebook)

 

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Qwerty
4 dni temu

Do Kibica: a od czego jest napastnik? Chyba od strzelania bramek. Nie tylko Malicki jest zajebisty. Są też inni, którzy robią kawał dobrej roboty.

Xyz
4 dni temu

Ale was boli ten niedospielin.maja swoje 5 min niech się bawią

Kibic
4 dni temu

Sam nie wygrywa ale robi różnicę i przede wszystkim strzela prawie w każdym meczu. Zobaczymy jak zmieni klub czy będą wygrywać, choć jak wiadomo nie ma ludzi niezastąpionych