AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klasy okręgowej

Nie zmienia się lider klasyfikacji skutecznych czterech grup klasy okręgowej województwa łódzkiego. Na czele Mateusz Białek, który strzelił jesienią 44 gole dla Orląt Cielądz z grupy czwartej. Obecnie gra w Stali Niewiadów z grupy drugiej i jeśli tak dalej pójdzie może włączyć się do czołówki snajperów także i w tej grupie. W ostatnim meczu strzelił cztery gole.

gadzety kibica keeza

W grupie pierwszej na czele Przemysław Kołakowski z GLKS Sarnów/Dalików – 28 bramek. Po 16: Hubert Mikołajczyk (LKS Różyca), Bartłomiej Szadkowski (jesienią Start Brzeziny, obecnie Lechia Tomaszów Mazowiecki).

Liderem grupy drugiej jest Adrian Malicki (na zdjęciu). Piłkarz KS Niedośpielin może się pochwalić 29 bramkami. 20 goli strzelił Łukasz Grzybek (MGKS Drzewica). Po 13: Wiktor Majewski (Pilica Przedbórz) oraz Aleksander Cieślik (Szczerbiec Wolbórz).

W grupie trzeciej przewodzi Adrian Sroczyński (Piast Błaszki) – 20. Jacek Majda z Tęczy Brodnia strzelił 14 goli. Po 12: Tomasz Marecki (KS Karsznice), Michał Okoń (Prosna Wieruszów), Patryk Taranek (Słowian Dworszowice).

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments