AKTUALNOŚCI
Juve z Warty jak niegdyś Atletico Madryt

Sylwin Donart nie jest już trenerem czwartoligowej Jutrzenki Warta. Zarząd klubu podjął decyzję o rozstaniu się ze szkoleniowcem. Jego miejsce zajął 34-letni Jarosław Wargowiak, pracujący ostatnio z młodzieżą w Widzewie Łódź, a wcześniej między innymi w Andrespolii Wiśniowa Góra oraz UKS SMS Łódź. Co ciekawe – to już czwarty w tym sezonie trener Juve.

Komplet treningowy keeza

Rozgrywki na stanowisku trenera Jutrzenki rozpoczynał Michał Łochowski, po nim był Tomasz Jaworski, którego zastąpił Sylwin Donart. Jak widać – stołek szkoleniowca w Jutrzence jest niezwykle gorący, a działacze zapatrzyli się najprawdopodobniej w przeszłości na legendarnego prezesa Atletico Madryt Jesusa Gila.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

Co to ktoś ma do porównania słynne ,,,Juwe ,,,do jakiegoś szpitalnego psychriatycznie klubiku z warty

marek
1 miesiąc temu

słyszę aplauz z Opoczna, Rząśni i Drzewiec

Hans
1 miesiąc temu

Ten Wargowiak pisał po wszystkich klubach IV ligi o możliwość kandydatury na trenera i jak widać gdzieś się nawni znaleźli

Markos
1 miesiąc temu

I to jeszcze nie koniec … !!!!

Dzik
1 miesiąc temu

Gdzie Ty się chłopie pchasz? Tam nic się nie zmieni dopóki pewni ludzie , a raczej byli zawodnicy będą mieli takie wpływy. Może i chcą dobrze, a klub leży im na sercu, ale nie raz już udowodnili że się na robieniu piłki nie znają. Opinia subiektywna, ale podparta faktami .