AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą w okręgu łódzkim mecze wszystkich lig seniorskich. Lider tabeli grupy pierwszej KEEZA lasy okręgowej Widzew II Łódź zmierzy się na wyjeździe z GLKS Dłutów i jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich spotkań. Kibice muszą jednak pamiętać, że może ona ulec zmianie.


tomadex wszystko dla kibica

Klasa okręgowa (grupa 1.)
(piątek – 7 maja)
20:00 – KAS Konstantynów – UKS SMS Łódź – Zasadziak
(sobota – 8 maja)
15:00 – Victoria Rąbień – Start Brzeziny – Mrozek
15:00 – Zawisza Rzgów – AKS SMS Łódź – Kluska
15:00 – Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów – Wykrota
17:00 – KKS Koluszki – PTC Pabianice – Gajek
17:00 – GLKS Sarnów/Dalików – GKS Ksawerów – Żyła
18:00 – GLKS Dłutów – Widzew II Łódź – Sadowski
(niedziela – 9 maja)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Pabianice – Gradecki
15:00 – KS II Kutno – LKS Różyca – Szadkowski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 8 maja)
15:00 – ŁKS III Łódź – AMII Łódź – Przybylak
16:00 – Jagiellonia Tuszyn – Kolejarz Łódź – Rzetecki
(niedziela – 9 maja)
11:00 – Tęcza Janków – Victoria Łódź – Czerwieniec
15:00 – Pionier Baby – Saints Łódź – Ciupa
18:00 – Husaria Rzgów – LKS Czarnocin – Jaskulski

Grupa II
(sobota – 8 maja)
16:00 – Błękitni Dmosin – Pogoń Rogów – Faliszewski
16:00 – Włókniarz Zgierz – Milan Club Polonia Łódź – Sekuterski
16:00 – Czarni Smardzew – Polonia Andrzejów – Musiał
(niedziela – 9 maja)
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – LKS Gałkówek – Gałązka
12:00 – Struga Dobieszków – LKS Kalonka – D. Walczak

Grupa III
(sobota – 8 maja)
16:00 – Orzeł Kazimierz – Korab Łask – Dolny
16:00 – Pisia Zygry – Rokita Rokitnica – Pietrzak
17:00 – Włókniarz II Pabianice – Iskra Dobroń – Żywica
(niedziela – 9 maja)
11:00 – MULKS Łask – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
13:00 – Orzeł Piątkowisko – Sazan Pęczniew – Przybylak
15:00 – Jutrzenka Bychlew – GKS Sędziejowice – Michniewicz
15:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Olimpia Karsznice – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 8 maja)
16:00 – Bzura Młogoszyn – SPMKS Żychlin – Sabat
16:00 – Malina Piątek – Bzura Ozorków – Zasadziak
(niedziela – 9 maja)
11:00 – Kotan Ozorków – Magnat Sierpów – Łuczak
11:00 – Kanarki Małachowice – Kobra Leźnica Wielka – Lota
12:00 – Ostrovia Ostrowy – Górnik Łęczyca – K. Walczak
13:00 – MKS Mianów – Grom Powodów – R. Walczak
15:00 – Victoria Grabów – LKS Świnice Warckie – Jankowski

Klasa B
Grupa I
(sobota – 8 maja)
14:00 – Orzeł Łódź – KKS II Koluszki – Piątkowski
15:00 – Kolejarz II Łódź – LKS II Gałkówek – Kasztelan
(niedziela – 9 maja)
11:00 – Milan II MSMS Łódź – AMII II Łódź – Krzysztofik
13:00 – Metalowiec Łódź – Powstaniec Dobra – Siech
16:00 – AKS SMS II Łódź – Wicher Byszewy – Skwara
16:30 – LKS Rosanów – Start II Brzeziny – Komos
18:00 – Victoria II Łódź – Sokół Lutomiersk – Sitko

Grupa II
(sobota – 8 maja)
14:00 – Expom Krośniewianka – Start Szczawin – Morawski
15:00 – KP Byszewy – GKS Byszew – Łukasik
16:00 – Orzeł Wróblew – LKS Dąbrówka – Kubik
(niedziela – 9 maja)
11:00 – LKS Gieczno – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Kołomański
11:00 – Zryw Śliwniki – Witonianka Witonia – Rogala
14:00 – LKS Modlna – Huragan Swędów – Ślusarczyk
14:00 – Błękitni Ciosny – Sokół Skromnica – Rochalski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments