AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na sobotę i niedzielę (8 i 9 maja) zaplanowano mecze grupy trzeciej KEEZA Klasy okręgowej, klasy A i B okręgu sieradzkiego. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich tych potyczek, choć kibice powinni pamiętać, że w każdej chwili może się ona zmienić i to bez podania przyczyn. Odwołane mogą zostać także spotkania.

gadzety kibica keeza

 

Klasa okręgowa
Grupa III
(sobota – 8 maja)
16:00 – Słowian Dworszowice – Prosna Wieruszów – Kulawiecki
16:00 – Victoria Szadek – WKS 1957 Wieluń – Felcenloben
16:00 – LZS Brąszewice – Warta II Sieradz – Badziak
(niedziela – 9 maja)
11:00 – LKS Masłowice – Hetman Rusiec – Szulc
16:00 – MLKS Konopnica – KS Karsznice – Tomczyk
17:00 – Piast Błaszki – GKS Chojne – Janecka
17:00 – LKS Zapole – TS Janiszewice – Dąbrowski

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 8 maja)
16:00 – KS Osiek – LKS Pyszków – Goclik
17:00 – LKS Socha – LKS Kobierzycko – Piotr Romek
(niedziela – 9 maja)
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – GLKS Biała – Paweł Ubycha
15:00 – LKS Kamienna – UKS Ustków – Lipka
15:00 – RKS Rychłocice – Jaga Lututów – Gajewczyk
16:00 – Złoczewia Złoczew – LGKS Charłupia Mała –Bieniek

Grupa VIII
(sobota – 8 maja)
16:00 – Płomień Makowiska – Warta Osjaków – Tądel
17:00 – LKS Wierzchlas – LZS Staw – Mariusz Nowak
(niedziela – 9 maja)
11:00 – Sparta Mokrsko – KKS Kurów – Goclik
11:00 – LZS Krzyworzeka – LZS Łaszew – Tosoni
15:00 – KS Radoszewice – GKS Czastary – Dankowski
16:00 – Zawisza Pajęczno – LZS Młynisko – Nita
16:00 – Czarni II Rząśnia – Orzeł Wola Wiązowa – Jasiński

Klasa B
Grupa V
(sobota – 8 maja)
16:00 – LKS Wola Będkowska – MUKS Wróblew – Szulc
(niedziela – 9 maja)
11:00 – TS Gruszczyce – Widawia Widawa – Robert Ubycha
11:00 – LZS Chrząstawa – Unia Sieradz-Męka – Brzostowski
15:00 – LKS Tubądzin – LZS Wrońsko – Robert Ubycha
15:00 – LUKS Bałucz – UKS Wiewiórczyn – Brzostowski
16:00 – Ekolog Wojsławice – Amatorzy Zapolice – Holewski
18:00 – LKS Kalinowa – KS SKS Sieradz – Lenica

Grupa VI
(sobota – 8 maja)
11:00 – Orion Olewin – GKS Siemkowice – Sztraube
11:00 – KS Czarnożyły – Ostrovia w Ostrówku – Witaszek
14:00 – Piast Ruda – Victoria Skomlin – Drużbicki
14:00 – Centra Walichnowy – Start Świątkowice – Tosoni
15:00 – LZS Pątnów – Feniks Komorniki – Golański
16:00 – Zryw Ożegów – KS Kraszkowice – Holewski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments