AKTUALNOŚCI
Akademia GKS realizuje miejski projekt

Akademia GKS Bełchatów w kwietniu rozpoczęła realizację zadania publicznego, które zostało wsparte finansowo przez Miasto Bełchatów kwotą 80 tysięcy złotych. Projekt nosi roboczą nazwę – Organizacja szkoleń i treningów sportowych dla dzieci i młodzieży w sekcji piłki nożnej i zapasów oraz prowadzenie współzawodnictwa sportowego.


keeza komplety sportowe

W ramach zadania przewidziano szkolenie dzieci i młodzież w wieku od 6 do 19 lat na obiektach sportowych Miejskiego Centrum Sportu oraz Szkoły Podstawowej nr 12.

Pragniemy dzięki realizacji projektu w dalszym ciągu popularyzować sport oraz co równie ważne w tych trudnych czasach, ułatwić dzieciom nawiązywać znajomości z innymi rówieśnikami uczestniczącymi w treningach sekcji piłki nożnej i zapasów – wyjaśnia Szymon Serwa, prezes Akademii.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
1947
1 miesiąc temu

To jest przesada trenują dzieci, ale biorą za to kasę od rodziców w postaci składek,a tu z publicznych pieniedzy jeszcze 80 tys. Ok rozumiem jakieś dotacie lub projekty finansowe, ale jeśli by szkili dzieci za free i każdy z ulicy mógłby brać udział, a nie ten kto się zapisze i zapłaci składkę..