AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Kadra dziewcząt zagra w OOM

W Miętnem odbył się trzeci turniej kwalifikacyjny kadr wojewódzkich U-15 dziewcząt. Jednym z uczestników rywalizacji była reprezentacja ŁZPN, która z kompletem punktów wygrała rywalizację i zapewniła sobie udział w finałowym turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W nim osiem drużyn powalczy o medale Mistrzostw Polski.


tomadex wszystko dla kibica

Łodzianki przystępowały do rywalizacji mając 16 punktów po dwóch turniejach. Na Mazowszu powiększyły ten dorobek o dziewięć oczek i mogły się cieszyć z wygrania grupy oraz awansu do finałowej fazy OOM. W trzech turniejach kwalifikacyjnych kadra ŁZPN rozegrała dziewięć spotkań, z których osiem wygrała i jedno zremisowała. Łodzianki strzeliły rywalkom 28 bramek, a straciły tylko pięć. Ostatni turniej grupowych kwalifikacji zostanie rozegrany w dniach 11-13 czerwca. Gospodarzem imprezy będzie Lubelski ZPN.

Skład kadry ŁZPN: Amelia Janiak, Sandra Kowalska, Oliwia Druch, Martyna Rybak, Paulina Żegota, Klaudia Kiełczewska, Inez Sikora, Martyna Bartczak, Aleksandra Grzelak, Wiktoria Karolska, Amelia Majtczak, Julia Damilak, Julia Kotas, Olga Wieremiejczyk, Zofia Pągowska, Martyna Garbacz, Julia Gajewska. Trener: Sebastian Papis. Trenerka bramkarek: Amelia Niedzielska. Fizjoterapeuta: Michał Mikołajczyk.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Info
6 miesięcy temu

Drogi portalu, dziewczynki z SMS Łódź U13 awansowały do finału Mistrzostw Polski mając prawdopodobnie najmłodszą drużynę w całym turnieju eliminacyjnym. Przebrnęły aż 3 fazy i są w wielkim finale gdzie będą grać o MP w swojej kategorii i zero informacji o tym sukcesie. O co tutaj chodzi?