Omega poległa w Kwiatkowicach

Mecz 34. kolejki IV ligi pomiędzy LKS Kwiatkowice, a Omegą Kleszczów zakończył się wygraną gospodarzy 2:1, a wszystkie gole piłkarze strzelili w pierwszych 45 minutach. Dla gospodarzy prowadzonych przez trenera Jakuba Olczyka było to 15 w tym sezonie zwycięstwo w meczu o punkty. Kleszczowianie przegrali natomiast po raz 11, z tym ze po raz ósmy na boisku drużyny przeciwnej.

Miejscowi wyszli na prowadzenie w 15. minucie po golu Brazylijczyka Jardela Cruza, dla którego była to 11 bramka w IV lidze. Kilka minut później do remisu doprowadził Mikołaj Bociek skutecznie egzekwując rzut wolny. W 34. minucie wynik spotkania ustalił Witold Kubiak.

Po zmianie stron obie drużyny miały okazje bramkowe, ale nie wykorzystały żadnej i to gospodarze cieszyli się ze zdobycia kompletu punktów.

LKS Kwiatkowice – Omega Kleszczów 2:1 (2:1)
Bramki: Jardel Cruz 15, Witold Kubiak 34 – Mikołaj Bociek 20 – wolny

Kwiatkowice: Adrian Kowalski – Pierzyński, Wroński, Łukasz Kubiak, Michał Bogdan – Jardel Cruz (84′ Kępniak), Rakowski (68′ Mąkosza), Sut, Witold Kubiak – Stasiak, Malka.

Omega: Paweł Wiśniewski – Kowalik, Niedbała, Bociek, Michalak – Pieniążek, Paweł Kowalski, Ociepa (70′ Smuga), Tomesz (20′ Bąkowicz) – Roczek, Krzysztof Kowalski (60′ Zieliński)