AKTUALNOŚCI
Prosna Wieruszów znów liderem

Mamy nowego lidera tabeli grupy trzeciej klasy okręgowej. Na pierwsze miejsce awansowała Prosna Wieruszów, która była mistrzem jesieni. Drużyna trenera Dawida Nowackiego zremisowała na swoim boisku z KS Karsznice 3:3, ale wyprzedziła w rankingu Piasta Błaszki, choć oba zespoły mają po 45 punktów. Wieruszowianie legitymują się jednak lepszym bilansem bezpośrednich spotkań.

gadzety kibica keeza

 

W sobotę mistrzowie jesieni zremisowali u siebie z KS Karsznice 3:3 (2:0). Dwa gole dla miejscowych strzelił Szymon Cierkosz, a jednego Yehor Panichev. Bramki dla przyjezdnych zdobyli: Tomasz Marecki, Filip Zawiasa i Marcin Janicki.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
14 dni temu

Do Żal Kasa w buczku jest i nie tylko na Buczek ale Brodnia od kilku lat dostaje z gminy Ok 100 tys myśle ze najwiecej w okręgówce i nie oczerniaj

Andrzej
15 dni temu

Błaszki tylko na awans Wieruszów i Wieluń to masakra co oni grają w tej rundzie rewanżowej Błaszki jeszcze mają mecz zaległy z Warą i jak wygrają to tylko z górki powodzenia chłopaki głowy do góry tylko 4 liga.

Peszin
15 dni temu

Ta, tęcza na awans jak oni przegrali z Brąszewicami i Masłowicami…xd

Arek
15 dni temu

Wyniki są takie bo nikt nie chce wejść. Każdy umie liczyć i wie na co go stać. A Wy się podniecacie czy taki czy inny lider.

Żal
15 dni temu

Jaka Brodnia w 4 lidze tam nie ma pieniędzy w gminie na 2 zespoły w tej klasie kasa idzie tylko na Buczek