AKTUALNOŚCI
Puchar Polski nie dla TME UKS SMS

Nie udało się piłkarkom TME UKS SMS Łódź wywalczyć Pucharu Polski. Na stadionie Polonii Warszawa drużyna Marka Chojnackiego przegrała 0:1 (0:1) z mistrzem Polski, zespołem Czarnych Sosnowiec. Decydującą o zwycięstwie bramkę strzeliła była zawodniczka UKS SMS Martyna Wiankowska, która pokonała Oliwię Szperkowską w 25. minucie z rzutu karnego.

getry piłkarskie keeza

W końcówce łodzianki miały swoje szanse. Dwukrotnie na bramkę grającej czternasty (!) finał Pucharu Polski z rzędu Anny Szymańskiej uderzyła mocno i celnie Adriana Achcińska. Doświadczona bramkarka okazała się jednak lepsza.

Czarni Sosnowiec – TME UKS SMS Łódź 1:0 (1:0)
Bramka: Martyna Wiankowska 25-karny

TME UKS SMS: Szperkowska – Enjo (89′ Glinka), Zieniewicz, Konat (86′ Piórkowska), Kurzawa – Gąsieniec (75′ Krezyman), Sokołowska (79′ Zbyrad), Achcińska, Grzybowska, Rędzia – Jedlińska

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
aagat
5 miesięcy temu

BRAWO TME UKS SMS DIEWCZĘTA I TRENER ORAZ CALY SZTAB SZKOLENIOWY.Z GRY TO ŁODZIANKI BYŁY LEPSZĄ DRUŻYNĄ NIE ZAŁAMAŁY SIĘ I WALCZYŁY DO KOŃCA TROCHĘ PANI SĘDZINA NACIĄGAŁA CZARNYCH SOSNOWIEC,A TO ŻE DAŁA CZERWONĄ KARTKĘ TO CHCIAŁA SIĘ ZREHABILITOWAĆ ZA BŁĘDY KTÓRE POPEŁNIŁA ALE WYNIK BYŁ JUŻ USTAWIONY, PRZECIWKO DZIEWCZĘTOM Z SMS ŁÓDŹ.BARDZO DOBRY MECZ I DUŻO WALKI NA BOISKU.JESZCZE RAZ GRATULACJĘ ZA WICEMISTRZA POLSKI I DRUGIE MIEJSCE W PUCHARZE.JEDYNA DRUŻYNA W ŁODZI KTÓRA W TYM SEZONIE WALCZYŁA O NAJWYŻSZE CELE SENIORSKIE..