Piasta Błaszki dopadła niemoc

Piast Błaszki dostał zadyszki. Niedawny lider grupy drugiej klasy okręgowej w dwóch ostatnich meczach zdobył zaledwie punkt. Po przegranej w poprzedniej kolejce z LZS Brąszewice aż 0:4, tym razem podopieczni trenera Pawła Oluszczyka zremisowali na wyjeździe z LKS Masłowice 1:1, choć do przerwy prowadzili 1:0 po golu Krystiana Sobisia.

Gospodarze wyrównali przed końcem meczu, a bramkę zdobył Krzysztof Buczek. Lider tabeli Prosna Wieruszów pokonał TS Janiszewice 2:0 (1:0) po golach Michała Okonia oraz Szymona Cierkosza i ma na koncie 48 punktów. Druga w rankingu Tęcza Brodnia ma punkt mniej. Trzeci Piast zdobył dwa oczka mniej od lidera, ale też i ma o jedno spotkanie mniej rozegrane.