AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze grupy pierwszej KEEZA Klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Beniaminek IV ligi Widzew II Łódź zmierzy się na swoim boisku UKS SMS, więc szykują się małe derby miasta Włókniarzy. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, ale kibice powinni pamiętać że w każdej chwili może ona ulec zmianie. Mecze także mogą zostać odwołane.

Komplet treningowy keeza

Klasa okręgowa
Grupa I
(piątek – 11 czerwca)
19:00 – Termy Uniejów – LKS Różyca – Kluska
(sobota – 12 czerwca)
14:00 – KAS Konstantynów – Victoria Rąbień – Gajek
14:00 – Zawisza Rzgów – Sokół II Aleksandrów – Michniewicz
15:00 – Orzeł Parzęczew – Start Brzeziny – Chrustowski
16:00 – GLKS Dłutów – Włókniarz Pabianice – Wykrota
17:00 – GLKS Sarnów/Dalików – KS II Kutno – Przytuła
17:00 – PTC Pabianice – GKS Ksawerów – Łuczak
18:00 – KKS Koluszki – AKS SMS Łódź – Wesołowska
19:00 – Widzew II Łódź – UKS SMS Łódź – Faliszewski

Klasa A
Grupa I
(piątek – 11 czerwca)
20:45 – Saints Łódź – Jagiellonia Tuszyn – Biś
(sobota – 12 czerwca)
15:00 – ŁKS III Łódź – Pionier baby – Ciupa
16:00 – AMII Łódź – Husaria Rzgów – Gałązka
16:00 – Start Łódź – Tęcza Janków – Najder
18:00 – Victoria Łódź – Kolejarz Łódź – Sadowski

Grupa II
(sobota – 12 czerwca)
16:00 – Polonia Andrzejów – Błękitni Dmosin – Kuś
16:00 – Milan Club Polonia Łódź – MKP-Boruta II Zgierz – Przybylak
18:00 – LKS Justynów – LKS Gałkówek – Mrozek
(niedziela – 13 czerwca)
12:00 – Struga Dobieszków – Włókniarz Zgierz – D. Walczak
15:00 – LKS Kalonka – Czarni Smardzew – Śpiewak

Grupa III
(sobota – 12 czerwca)
16:00 – Orzeł Piątkowisko – Olimpia Karsznice – Patora
16:00 – Pisia Zygry – Iskra Dobroń – WS Sieradz
17:00 – Rokita Rokitnica – Włókniarz Konstantynów –WS Sieradz
17:00 – Sazan Pęczniew – Korab Łask – Lesiak
17:00 – MULKS Łask – Pogoń II Zduńska Wola – WS Sieradz
(niedziela – 13 czerwca)
12:00 – Orzeł kazimierz – Jutrzenka Bychlew – Guzelaydin
17:00 – Włókniarz II Pabianice – GKS Sędziejowice – Janasik

Grupa IV
(sobota – 12 czerwca)
15:00 – Ostrovia Ostrowy – SPMKS Żychlin – WS Skierniewice
16:00 – Bzura Młogoszyn – LKS Świnice Warckie – WS Skierniewice
17:00 – Górnik Łęczyca – Kobra Leźnica Wielka – Pionko
17:00 – Malina Piątek – Victoria Grabów – WS Skierniewice
17:00 – MKS Mianów – Magnat Sierpów – Mijas
(niedziela – 13 czerwca)
11:00 – Kanarki Małachowice – Kotan Ozorków – Wykrota
11:30 – Grom Powodów – Bzura Ozorków – Janiszewski

Klasa B
Grupa I
(sobota – 12 czerwca)
14:00 – Orzeł Łódź – Powstaniec Dobra – Rochalski
15:00 – Kolejarz II Łódź – AKS SMS II Łódź – Kubik
15:00 – Sokół Lutomiersk – Start II Brzeziny – Ślusarczyk
16:00 – LKS Rosanów – Metalowiec Łódź – Klata
(niedziela – 13 czerwca)
11:00 – Milan II MSMS Łódź – Wicher Byszewy – Piątkowski
15:00 – KKS II Koluszki – LKS II Gałkówek – Skwara
18:00 – Victoria II Łódź – AMII II Łódź – Michalski

Grupa II
(sobota – 12 czerwca)
15:00 – Witonianka Witonia – Huragan Swędów – Morawski
16:00 – Orzeł Wróblew – Expom Krośniewianka – Krzysztofik
(niedziela – 13 czerwca)
11:00 – LKS Dąbrówka – Start Szczawin – Siech
11:00 – LKS Gieczno – Zryw Śliwniki – Rogala
11:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – LKS Modlna – Romanowski
13:00 – GKS Byszew – Salos Róża Kutno – Morawski
14:00 – Błękitni Ciosny – KP Byszewy – Leszczyński

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments