AKTUALNOŚCI
Gorąco w gabinecie prezesa GKS

To są bardzo ważne dni dla kształtu kadry i przyszłości spadkowicza z I ligi – GKS Bełchatów. Prezes klubu Marek Grzesiak prowadzi rozmowy z zawodnikami oraz kandydatami na nowego trenera. Przypomnijmy, że Brunatnych nie poprowadzi w II lidze Marcin Węglewski, z którym klub nie przedłużył wygasającego 30 czerwca kontraktu.

gadzety kibica keeza

 

Jak przekazał Łódzkiemu Futbolowi rzecznik prasowy GKS Bełchatów Michał Antczak – nowy szkoleniowiec ma być znany jeszcze przed pierwszym treningiem drużyny, który planowany jest 28 czerwca. Tego dnia na zajęciach ma stawić się także grupa nowych piłkarzy oraz wyróżniający się zawodnicy z drużyny rezerw.

Nieoficjalnie wiemy, że sytuacja finansowa w klubie daleka jest od ideału i skład kadry w bardzo dużej mierze zależy od deklaracji sponsorskich na nowy sezon 2021/2022.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jan
1 rok temu

Wasze aktualne moce kadrowe to, okolice dziesiątej pozycji drugiej ligi, nie macie budżetu ? – oprzeć pierwszy zespół na zawodnikach rezerw plus wypożyczenia np. z ŁKS – u i Widzewa, tam mają kogo ogrywać w tzw. 2.

dział
1 rok temu

Dojna krowa już się kończy 4 liga czeka . Jak żyć P prezie jak żyć

Maro
1 rok temu

Inna Prezesa Radzia Padalca

Kozioł
1 rok temu

Albo Szwarca z Radomska

Denis
1 rok temu

Brać Bednarczyka z Tomaszowa