AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze o ligowe punkty w grupie pierwszej klasy okręgowej, klasie A oraz klasie B. Mistrz klasy okręgowej i jednocześnie beniaminek IV ligi Widzew II Łódź podejmuje trzeci zespół GKS Ksawerów. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich tych potyczek, choć trzeba pamiętać że może ona ulec zmianie w każdej chwili.

Komplet treningowy keeza

Klasa okręgowa
Grupa I
(piątek – 18 czerwca)
20:15 – UKS SMS Łódź – LKS Różyca – Lewandowski
(sobota – 19 czerwca)
12:00 – Orzeł Parzęczew – Victoria Rąbień – Kluska
15:00 – PTC Pabianice – KAS Konstantynów – Gajek
16:00 – Zawisza Rzgów – GLKS Sarnów/Dalików – Janasik
16:00 – Termy Uniejów – Sokół II Aleksandrów – Przybysz
16:00 – Widzew II Łódź – GKS Ksawerów – Najder
16:00 – KKS Koluszki – Włókniarz Pabianice – Sekuterski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 19 czerwca)
15:00 – Kolejarz Łódź – Pionier Baby – Ciupa
17:00 – LKS Czarnocin – ŁKS III Łódź – Wykrota
(niedziela – 20 czerwca)
18:00 – Victoria Łódź – Start Łódź – Czerwieniec

Grupa II
(sobota – 19 czerwca)
15:00 – Polonia Andrzejów – Struga Dobieszków – Przybylak
16:00 – Czarni Smardzew – Błękitni Dmosin – Kuś
17:00 – LKS Gałkówek – Włókniarz Zgierz – Musiał
18:00 – LZS Justynów – Pogoń Rogów – Lewandowski
18:00 – Milan Club Polonia Łódź – LKS Kalonka – Pionko

Grupa III
(sobota – 19 czerwca)
16:00 – Iskra Dobroń – Orzeł Piątkowisko – Bednarski
16:00 – Olimpia Karsznice – Orzeł Kazimierz – WS Sieradz
17:00 – Korab Łask – Rokita Rokitnica – WS Sieradz
17:00 – Jutrzenka Bychlew – MULKS Łask – Mijas
19:00 – Włókniarz Konstantynów – Pisia Zygry – K. Walczak
(niedziela – 20 czerwca)
11:00 – GKS Sędziejowice – Sazan Pęczniew – WS Sieradz
17:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Włókniarz II Pabianice – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 19 czerwca)
16:00 – Kobra Leźnica Wielka – Ostrovia Ostrowy – Patora
17:00 – Magnat Sierpów – Malina Piątek – Szymczyk
17:00 – Bzura Ozorków – Górnik Łęczyca – Jankowski
18:30 – LKS Świnice Warckie – Grom Powodów – Różycki
(niedziela – 20 czerwca)
11:00 – Kotan Ozorków – Bzura Młogoszyn – Pionko
18:00 – Victoria Grabów – Kanarki Małachowice – Gałązka

Klasa B
Grupa I
(sobota – 19 czerwca)
13:00 – Powstaniec Dobra – Kolejarz II Łódź – Komos
(niedziela – 20 czerwca)
12:00 – Wicher Byszewy – KKS II Koluszki – Piasecki
13:00 – Metalowiec Łódź – Milan II MSMS Łódź – Piątkowski
14:00 – AMII II Łódź – Orzeł Łódź – Skwara
16:00 – LKS II Gałkówek – Sokół Lutomiersk – Ślusarczyk
17:00 – AKS SMS II Łódź – LKS Rosanów – Rochalski
19:00 – Start II Brzeziny – Victoria II Łódź – Rzetecki

Grupa II
(sobota – 19 czerwca)
16:00 – Orzeł Wróblew – KP Byszewy – Rogala
(niedziela – 20 czerwca)
11:00 – LKS Dąbrówka – Huragan Swędów – Michalski
11:00 – Salos Róża Kutno – Start Szczawin – Klata
11:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Zryw Śliwniki – Leszczyński
11:00 – LKS Gieczno – Błękitni Ciosny – Siech
12:00 – Sokół Skromnica – Expom Krośniewianka – Łukasik
13:00 – GKS Byszew – LKS Modlna – Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments