AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W weekend rozegrane zostaną mecze grupy trzeciej klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Tym razem na czołowo wybija się pojedynek w Buczku, gdzie czwarta w tabeli klasy okręgowej Tęcza Brodnia podejmie lidera Piast Błaszki. Gospodarze meczu tracą zaledwie dwa punkty do ekipy gości. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich spotkań o punkty, ale kibice muszą pamiętać, że może ona ulec zmianie.


keeza komplety sportowe

Klasa okręgowa
Grupa III
(piątek – 18 czerwca)
19:00 – WKS 1957 Wieluń – Warta II Sieradz – WS Sieradz
(sobota – 19 czerwca)
15:00 – KS Karsznice – Słowian Dworszowice – Dabrowski
16:00 – Hetman Rusiec – Victoria Szadek – Szulc
18:00 – Prosna Wieruszów – LZS Brąszewice- Tomczyk
18:00 – MLKS Konopnica – LKS Masłowice – Tądel
(niedziela – 20 czerwca)
16:00 – Tęcza Brodnia – Piast Błaszki – Dawid Grzelak

Klasa A
Grupa VII
(niedziela – 20 czerwca)
17:00 – Inter Sieradz-Woźniki – LKS Kamienna – Lipka
17:00 – RKS Rychłocice – LKS Socha – Goclik
17:00 – Złoczewia Złoczew – Sokół Goszczanów – Janecka
17:00 – LGKS Chałupia Mała – KS Osiek – Felcenloben
17:00 – Jaga Lututów – UKS Ustków – Berliński
17:00 – GLKS Biała – LKS Pyszków – Tosoni

Grupa VIII
(sobota – 19 czerwca)
17:00 – GKS Czastary – LZS Młynisko – Aleksandrowicz
17:30 – KKS Kurów – Czarni II Rząśnia – Kulawiecki
(niedziela – 20 czerwca)
11:00 – LZS Staw – LZS Łaszew – Szulc
11:00 – Sparta Mokrsko – Płomień Makowiska – Bieniek
15:00 – Warta Osjaków – LKS Wierzchlas – Drużbicki
16:00 – Orzeł Wola Wiązowa – LZS Krzyworzeka
17:00 – KS Radoszewice – LKS Kiełczygłów – Tądel

Klasa B
Grupa V
(sobota – 19 czerwca)
17:00 – Amatorzy Zapolice – LUKS Bałucz – Janecka
18:00 – KS SKS Sieradz – LZS Chrząstawa – Lenica
(niedziela – 20 czerwca)
11:00 – TS Gruszczyce – Ekolog Wojsławice – Tomczyk
11:00 – LZS Wrońsko – LKS Wola Będkowska – Lewandowski
14:00 – UKS Wiewiórczyn – MUKS Wróblew – Dankowski
17:00 – Iskra Stolec – LKS Kalinowa – Witaszek
17:30 – Widawia Widawa – LKS Tubądzin – Dankowski

Grupa VI
(sobota – 19 czerwca)
17:00 – KS Kraszkowice – Piast Ruda – Kowalewski
(niedziela – 20 czerwca)
11:00 – Orion Olewin – Park Starzenice – Śniady
13:00 – LZS Wydrzyn – KS Czarnożyły – Jan Rutecki
15:00 – Ostrowia w Ostrówku – Start Świątkowice – Lewandowski
15:00 – Victoria Skomlin – Centra Walichnowy – Paweł Ubycha
17:00 – GKS Siemkowice – Feniks Komorniki – Misiek

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments