AKTUALNOŚCI
KS Paradyż wygrał mecz na szczycie

W meczu na szczycie grupy drugiej klasy KS Paradyż pokonał na swoim boisku mistrza jesieni MGKS Drzewica 2:0 (1:0) i jest o włos od awansu do IV ligi. Gole dla zwycięskiej drużyny strzelali Mariusz Koćmin w pierwszej połowie oraz Wojciech Tyczyński z rzutu karnego w drugich 45 minutach. Do końca sezonu pozostały jeszcze trzy kolejki.


tomadex wszystko dla kibica

Zajmujący drugie miejsce w tabeli PGE GKS II Bełchatów rozbił KS Niedośpielin 7:0 (4:0). Gole zdobyli: Kamil Mizera 2, Mateusz Kempski 2, Bartłomiej Trzeboński, Jakub Miarka oraz Jan Jaszczak.

Paradyżanie mają na koncie 67 punktów zdobytych w 29 meczach, a bełchatowianie 61. Zespół z Drzewicy ma 60 punktów, ale rozegrał jeden mecz więcej.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
prośba do sędziów
1 miesiąc temu

Do sędziów, Panowie doceńcie fakt że w klasie O zawodnicy musza zagrać 16-17 meczów w 70 dni, nie jestesmy zawodowcami i często na treningi i mecze przyjezdżamy prosto z pracy. a dodatkowo w drużynach jest kilkunastu zawodników więc dla nas obciążenie jest bardzo duże. na wielu meczach nas nie ma bo mamy swoje obowiązki zawodowe. a potem na mecz przyjeżdża sędzia,który wręcza 8 lub 10 kartek. na meczu który jest toczony w sportowym klimacie, bez fauli i bez agresji. I ma satysfakcję bo okazał się panem i władcą, W meczu w którym nic sie nie działo.

Fred
1 miesiąc temu

Brawo Mariusz masz dobry wpływ na zespol jesteś dobrym trenerem i zawodnikiem masz już drzwi otwarte do 4 ligi tylko dobierz aktywnych ludzi nie zdrajców Paradyza Tak ją Cię zostawili patrząc na kasę poszli do czwartych ligi. Powodzenia.