KS Paradyż wygrał mecz na szczycie

W meczu na szczycie grupy drugiej klasy KS Paradyż pokonał na swoim boisku mistrza jesieni MGKS Drzewica 2:0 (1:0) i jest o włos od awansu do IV ligi. Gole dla zwycięskiej drużyny strzelali Mariusz Koćmin w pierwszej połowie oraz Wojciech Tyczyński z rzutu karnego w drugich 45 minutach. Do końca sezonu pozostały jeszcze trzy kolejki.

Zajmujący drugie miejsce w tabeli PGE GKS II Bełchatów rozbił KS Niedośpielin 7:0 (4:0). Gole zdobyli: Kamil Mizera 2, Mateusz Kempski 2, Bartłomiej Trzeboński, Jakub Miarka oraz Jan Jaszczak.

Paradyżanie mają na koncie 67 punktów zdobytych w 29 meczach, a bełchatowianie 61. Zespół z Drzewicy ma 60 punktów, ale rozegrał jeden mecz więcej.