AKTUALNOŚCI
Ostatnia kolejka IV ligi na raty

Najważniejsze rozstrzygnięcia już w IV lidze zapadły. Ostatnia kolejka rozgrywana będzie natomiast na raty. Na wtorek (22 czerwca) zaplanowano dwa spotkania. Ceramika Opoczno zmierzy się o 18:00 z Omegą Kleszczów, a godzinę później Zjednoczeni Stryków zagrają z Orłem Nieborów. W czwartek (24 czerwca) Jutrzenka Warta zmierzy się o 18:30 z Orkanem Buczek.


keeza komplety sportowe

W piątek (25 czerwca) zaś o 18:30 Czarni Rząśnia rozpoczną pojedynek z Pogonią Zduńska Wola. Pozostałe spotkania odbędą się w sobotę (26 czerwca).

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sambor
1 miesiąc temu

Do Kryty

Nie, strefy spadkowe czy to w III czy w IV lidze, a także w Klasach O czy A, na początku sezonu przewidują tylko zespoły które awansują z niższych lig (-1 miejsce mniej dla mistrza, który również opuszcza daną ligę)
A spadkowicze z wyższych lig powiększają strefę spadkową.
Policz 20 – 5(spadkowiczów) – 1(mistrz) =14
14 + 4(beniaminków z KO) =18
Daje to 18 drużyn w nowym sezonie, a więc spadkowicz z III ligi musi powiększyć strefę spadkową.

Kryty
1 miesiąc temu

A to nie jest czasem tak że miejsce Działoszyna będzie spadkowe kiedy protest Wikielca będzie rozpatrzony pozytywnie? Przecież w miejsce Rksu awansuje ŁKS 2 więc ilość zespołów się wyrówna.

Sirk
1 miesiąc temu

To fakt, Działoszyn jeszcze całkiem niedawno był postrachem w IV lidze. Łącznie z grą w 3 lidze. A teerazklasa o. Coś działacze zaniedbali