AKTUALNOŚCI
Wojciech Robaszek dyrektorem GKS

Były trener ŁKS Łódź, a ostatnio dyrektor Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica Wojciech Robaszek został nowym dyrektorem do spraw sportowych w GKS Bełchatów. 43-letni piotrkowianin jest doskonale znany w naszym regionie i nie tylko zresztą. Jako szkoleniowiec zaczynał w Omedze Kleszczów, później prowadził Piotrcovię i Zawiszę Rzgów.

gadzety kibica keeza

 

Najbardziej jednak dał się poznać jako trener ŁKS. Na przestrzeni pięciu lat wprowadził ten klub z IV do I ligi (świętując trzy awanse). Wojciech Robaszek to także zapalony piłkarz-amator. Kilka dni temu świętował z Barwilem-Omegą kolejny tytuł w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej w rodzimym Piotrkowie Trybunalskim.

Jestem przekonany, że moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe, w tym te ostatnie z Akademii Miedzi Legnica, gdzie też wdrażałem ścieżki rozwoju młodych zawodników do piłki seniorskiej, pozwolą mi bez żadnych obaw rozpocząć owocną pracę w Bełchatowie. Dodatkowo moje sukcesy w postaci awansów np. z ŁKS Łódź udowadniają, że potrafię być skuteczny w swych działaniach – powiedział Robaszek.

Źródło: gksbelchatow.com

 

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Slawek
1 miesiąc temu

Powodzenia Wojtek

jarsoe
1 miesiąc temu

Ewidentnie chłopak pakuje się na mine