AKTUALNOŚCI
W klasie A zagra aż 125 zespołów

ŁZPN podzielił 125 drużyn klasy A na dziewięć grup na sezon 2021/2022. Najwięcej, bo aż 55, rywalizować będzie w okręgu łódzkim, po 28 w okręgach piotrkowskim i sieradzkim, a 14 w skierniewickim. Łódzki Futbol wzorem lat ubiegłych będzie starał się na bieżąco podawać wyniki meczów oraz informować o ciekawych wydarzeniach związanych z A-klasowymi zespołami.

GKS Bełchatów

Oto podział na grupy:

Grupa I
GLKS Dłutów
Kolejarz Łódź
Saints Łódź
AMII Nowosolna Łódź
LKS Czarnocin
Jagiellonia Tuszyn
Start Łódź
Tęcza Janków
Victoria Łódź
Włókniarz II Pabianice
Grabka Grabica
Orzeł Łódź
Milan Club Polonia Łódź
Jutrzenka Bychlew

Grupa II
KKS Koluszki
Huragan Swędów
LZS Justynów
Błękitni Dmosin
Boruta II Zgierz
Czarni Smardzew
Zjednoczeni II Stryków
LKS Gałkówek
LKS Kalonka Kopanka
Polonia Andrzejów
Sokół Popów
Vagat Domaniewice
Witonianka Witonia
Iskra Głowno

Grupa III
PTC Pabianice
Orzeł Kazimierz
Pisia Zygry
Pogoń II Zduńska Wola
Korab Łask
MKS Mianów
Włókniarz Konstantynów
Orzeł Piątkowisko
Sazan Pęczniew
Olimpia Karsznice
MULKS Łask
Rokita Rokitnica
Victoria Szadek

Grupa IV
KS II Kutno
Bzura Młogoszyn
Kobra Leźnica Wielka
Bzura Ozorków
Kanarki Małachowice
Magnat Sierpów
LKS Świnice Warckie
Kotan Ozorków
Victoria Grabów
Ostrowia Ostrowy
Malina Piątek
SPMKS Żychlin
LKS Rosanów
Orzeł Parzęczew

Grupa V
LKS Mniszków
Kasztelan Żarnów
Luciąża Przygłów
LKS Radzice
Olimpia Wola Załężna
RKS Rzeczyca
Pilica Tomaszów Mazowiecki
Wola Wola Chojnata
Relax Czerniewice
LUKS Mroczków – Dzielna
Błysk Aleksandrów
LKS Białaczów
KS Poświętne
Pionie Baby

Grupa VI
Sokół Goszczanów
KS Osiek
Widawia Widawa
LKS Socha
LGKS Charłupia Mała
LKS Kobierzycko
LKS Zapole
GLKS Biała
RKS Rychłocice
UKS Ustków
Inter Sieradz-Woźniki
TS Gruszczyce
Jaga Lututów
LKS Pyszków

Grupa VII
KS Grocholice
LUKS Gomunice
Zapał Krzętów
GUKS Gorzkowice
LKS Wola Krzysztoporska
LKS Mierzyn
Motor Bujniczki
Czarni Rozprza
Victoria Żytno
Victoria Woźniki
Start Niechcice
LKS VIS Gidle
ESPN Bełchatów
Piast Krzywanice

Grupa VIII
Warta Osjaków
Płomień Makowiska
LKS Krzyworzeka
Orzeł Wola Wiązowa
GKS Czastary
LKS Młynisko
LZS Łaszew
GKS Siemkowice
LKS Kiełczygłów
KKS Kurów
KS Radoszewice
LKS Masłowice
LZS Staw
LKS Wierzchlas

Grupa IX
GLKS RZD Żelazna
Start Złaków Borowy
Pogoń Godzianów
Macovia Maków
Olympic Słupia
Meteor Reczyce
Laktoza Łyszkowice
Dar Placencja
Korona Stary Dwór
Jutrzenka Mokra Prawa
Czarni Bednary
Sierkowianka Sierakowice
Astra Zduny
Victoria Bielawy

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
2 miesięcy temu

A co myślicie o przepisie młodzieżowca powinien być czy nie.
Moim zdaniem od 4 ligi jak najbardziej tak niżej to chyba bez sensu.

Adam
2 miesięcy temu

Do Hubert

Jeśli chcesz możesz przyjść do Startu Łódź

zygii
2 miesięcy temu

RKS II od bklasy ma startować podobno

K. S.
2 miesięcy temu

Widać że to prywatna liga członków OZPN, który wszystko robią aby utrzymać swoje drużyny, mimo że spadli, a inni awansować przy zielonym stoliku. Przykro patrzeć i grać się nie chce. Taka to uczciwość i gra fair

Radomszczanin 2
2 miesięcy temu

A gdzie RKS?!! Pan M. ogłosił nabór do A klasy na Facebooku, mieszał w głowach juniorom, a później dopiero sprawdził czy można zacząć od A klasy?… Profesjonalizm jak w pierwszej drużynie.

1 3 4 5