ŁZPN podzielił 125 drużyn klasy A na dziewięć grup na sezon 2021/2022. Najwięcej, bo aż 55, rywalizować będzie w okręgu łódzkim, po 28 w okręgach piotrkowskim i sieradzkim, a 14 w skierniewickim. Łódzki Futbol wzorem lat ubiegłych będzie starał się na bieżąco podawać wyniki meczów oraz informować o ciekawych wydarzeniach związanych z A-klasowymi zespołami.
Oto podział na grupy:
Grupa I
GLKS Dłutów
Kolejarz Łódź
Saints Łódź
AMII Nowosolna Łódź
LKS Czarnocin
Jagiellonia Tuszyn
Start Łódź
Tęcza Janków
Victoria Łódź
Włókniarz II Pabianice
Grabka Grabica
Orzeł Łódź
Milan Club Polonia Łódź
Jutrzenka Bychlew
Grupa II
KKS Koluszki
Huragan Swędów
LZS Justynów
Błękitni Dmosin
Boruta II Zgierz
Czarni Smardzew
Zjednoczeni II Stryków
LKS Gałkówek
LKS Kalonka Kopanka
Polonia Andrzejów
Sokół Popów
Vagat Domaniewice
Witonianka Witonia
Iskra Głowno
Grupa III
PTC Pabianice
Orzeł Kazimierz
Pisia Zygry
Pogoń II Zduńska Wola
Korab Łask
MKS Mianów
Włókniarz Konstantynów
Orzeł Piątkowisko
Sazan Pęczniew
Olimpia Karsznice
MULKS Łask
Rokita Rokitnica
Victoria Szadek
Grupa IV
KS II Kutno
Bzura Młogoszyn
Kobra Leźnica Wielka
Bzura Ozorków
Kanarki Małachowice
Magnat Sierpów
LKS Świnice Warckie
Kotan Ozorków
Victoria Grabów
Ostrowia Ostrowy
Malina Piątek
SPMKS Żychlin
LKS Rosanów
Orzeł Parzęczew
Grupa V
LKS Mniszków
Kasztelan Żarnów
Luciąża Przygłów
LKS Radzice
Olimpia Wola Załężna
RKS Rzeczyca
Pilica Tomaszów Mazowiecki
Wola Wola Chojnata
Relax Czerniewice
LUKS Mroczków – Dzielna
Błysk Aleksandrów
LKS Białaczów
KS Poświętne
Pionie Baby
Grupa VI
Sokół Goszczanów
KS Osiek
Widawia Widawa
LKS Socha
LGKS Charłupia Mała
LKS Kobierzycko
LKS Zapole
GLKS Biała
RKS Rychłocice
UKS Ustków
Inter Sieradz-Woźniki
TS Gruszczyce
Jaga Lututów
LKS Pyszków
Grupa VII
KS Grocholice
LUKS Gomunice
Zapał Krzętów
GUKS Gorzkowice
LKS Wola Krzysztoporska
LKS Mierzyn
Motor Bujniczki
Czarni Rozprza
Victoria Żytno
Victoria Woźniki
Start Niechcice
LKS VIS Gidle
ESPN Bełchatów
Piast Krzywanice
Grupa VIII
Warta Osjaków
Płomień Makowiska
LKS Krzyworzeka
Orzeł Wola Wiązowa
GKS Czastary
LKS Młynisko
LZS Łaszew
GKS Siemkowice
LKS Kiełczygłów
KKS Kurów
KS Radoszewice
LKS Masłowice
LZS Staw
LKS Wierzchlas
Grupa IX
GLKS RZD Żelazna
Start Złaków Borowy
Pogoń Godzianów
Macovia Maków
Olympic Słupia
Meteor Reczyce
Laktoza Łyszkowice
Dar Placencja
Korona Stary Dwór
Jutrzenka Mokra Prawa
Czarni Bednary
Sierkowianka Sierakowice
Astra Zduny
Victoria Bielawy
barteek Mamy dużo młodzieży
Ktoś ma problem z geografią sami uczenie w ŁZPN Włókniarz 2 Dłutów Bychlew to powiat pabianicki, ale po co jak lepiej utrzymać Rokitnicę i Łask tabelę załączył MOŚ jak powinno wyglądać a tu
A klasa gr 3
PTC Pabianice spadkowicz
Orzeł Kazimierz
Pisia Zygry
Pogoń II Zduńska Wola
UMKS Korab Łask
Włókniarz II Pabianice
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Orzeł Piątkowisko
Sazan Pęczniew
Jutrzenka Bychlew powiat Pabianicki przesunięci
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
GLKS Dłutów spadkowicz powiat Pabianicki przesunięci
Victoria Szadek spadkowicz
Widavia Widawa beniaminek powiat ŁASKI
jakieś potwierdzone info,że cera wystawi drugi zespół w bklasie? już kiedyś mieli startować jeśli mnie pamięć nie myli i nic z tego nie wyszło
W opocznie będą zawodnicy żeby utrzymać dwie drużyny?
A w Klasie B Ceramika II Opoczno rozjebie reszte