AKTUALNOŚCI
LKS Masłowice bez trenera

Miniony sezon 2020/2021 nie był udany dla LKS Masłowice. Klub z powiatu wieluńskiego zajął przedostatnie miejsce w grupie III KEEZA Klasy Okręgowej i został zdegradowany do klasy A. Po dwunastu latach z Masłowicami rozstał się grający trener tego zespołu, były piłkarz WKS Wieluń i Warty Działoszyn, Daniel Misiek. Nie wiadomo jeszcze kto zajmie jego miejsce.


keeza komplety sportowe

W tej sprawie zadzwonił do nas oburzony prezes klubu Jarosław Torchała, który poinformował nas, że cyt. „Masłowice mają trenera i wypisujemy głupoty, a on zadzwonił aby nas op…olić”. Na zadane mu pytanie – kto jest nowym trenerem klubu nie umiał jednak udzielić odpowiedzi i rozłączył się. Gratulujemy dobrego wychowania i dobierania kulturalnych słów.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
8 dni temu

Nie wiem o której dzwonił prezes. Ale informacje o nowym trenerze podano już w lokalnym radiu po 14. Więc miał już trenera dogadanego z klubem.

kibic futbolu
8 dni temu

Bardzo słabe zachowanie redakcji… publiczne wyciąganie prywatnych rozmów (jakakolwiek by one nie były) gdy druga osoba nie ma możliwości na przedstawienie swojego punktu widzenia jest bardzo nie słabe… Nasza piłka żyje jeszcze głównie dzięki takim osobą jak prezes Masłowic. Należy się takim osobom szacunek, a nie publiczne atakowanie…