Brunatni na remis z Czarnymi Koszulami

Spadkowicz z I ligi GKS Bełchatów zremisował 1:1 (0:0) z trzecioligową Polonią Warszawa w sparingowym spotkaniu, które odbyło się na boisku Miejskiego Centrum Sportu. Prowadzenie dał Brunatnym skutecznym rzutem karnym Dawid Flaszka, a wyrównał urodzony w Bełchatowie, były gracz między innymi ŁKS Łódź Krystian Pieczara.

Skład zespołu Patryka Rachwała powoli zaczyna się krystalizować i wydaje się, że w inauguracyjnym meczu 2 ligi w Puławach z Wisłą niewiele będzie odbiegał od tego, co zobaczyli kibice w pojedynku z Czarnymi Koszulami. Pierwsza połowa była bezbramkowa, a po zmianie stron obie drużyny zdobyły po golu. Prowadzenie dał Brunatnym Dawid Flaszka, wykorzystując rzut karny, a wyrównał na kwadrans przed końcem Krystian Pieczara.

GKS Bełchatów – Polonia Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Dawid Flaszka 51-karny – Krystian Pieczara 77

GKS (I połowa): Kewin Komar – Grzelak, Klabnik, Dobosz, Sitkowski – Warnecki, Gancarczyk, Golański, Gabor – Sołtysiński, Flaszka
(II połowa): Otczenaszenko – Przywara, Kunka, Mikulski, Jakubiec – Mizera, Graczyk, Ryszka, Miarka, Bielka – Flaszka