AKTUALNOŚCI
Letni nabór do Akademii GKS Bełchatów

Akademia GKS Bełchatów ogłasza letni nabór. Na treningi zaprasza chłopców urodzonych w latch 2013-2017, a także, po raz pierwszy w historii dziewczynki z roczników 2012-2014. Nad prawidłowym rozwojem podopiecznych Akademii czuwać będzie 23 licencjonowanych trenerów, w tym 8 z licencją UEFA A, która od sezonu 2021/22 uprawnia do samodzielnej pracy nawet na poziomie 2 ligi.

Komplet treningowy keeza

Pół roku funkcjonowania Akademii to stała profesjonalizacja prowadzonego szkolenia dzieci i młodzieży. Wykonaliśmy mnóstwo pracy, aby rozwijać akademię na różnych płaszczyznach i myślę, że jest to widoczne i coraz lepiej oceniane. Oferta jaką proponujemy na sezon 2021/22 z pewnością będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem i w naszych szeregach powitamy młodych sportowców. Mając oparcie w silnych fundamentach jakimi są nasi sponsorzy i partnerzy, tj. PGE Polska Grupa Energetyczna i Miasto Bełchatów, możemy stawiać coraz wyżej poprzeczkę i realizować nowe pomysły – mówi Szymon Serwa, prezes Akademii GKS Bełchatów.

Szczegóły dostępne pod adresem www.akademiagks.pl/nabor. Partnerem medialnym Akademii jest, od początku jej istnienia Łódzki Futbol, a partnerem technicznym Tomadex – właściciel marki KEEZA.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Live
2 miesięcy temu

Tak, najlepszy trener i jego giermek co to gwarancję rozwoju daje hehe. Dwaj co szacunku i kultury osobistej nie mają.

Kibic
3 miesięcy temu

Najlepszy trener z województwa już tam jest..