AKTUALNOŚCI
Znamy barażowe pary o klasę okręgową

W siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano barażowe pary o prawo gry w grupie drugiej klasy okręgowej w związku z wycofaniem się KS Niedośpielin. Z rywalizacji zrezygnowała Olimpia Wola Załężna, więc grają trzy drużyny. 1 sierpnia LKS Zapole spotka się z Orłem Parzęczew. Na 4 sierpnia zaplanowano potyczkę Orła z Olympic Słupia.


tomadex wszystko dla kibica

Z kolei Olympic zagra 7 sierpnia z Zapolem. Do grupy drugiej klasy okręgowej awansuje jeden zespół.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
1 rok temu

Po barażach sytuacja będzie wyglądała w ten sposób. Jak Wygra LKS Zapole – czego serdecznie im życzę. To Hetman Rusiec zostanie wyrzucony z grupy III do gr II. Natomiast LKS Zapole pozostanie w grupie III. Jeżeli wygra Orzeł Parzęczew to będą mieli problem – bo wtedy nie ma kogo przerzucić Zawiszy i Włókniarza nie ruszą. Więc którąś drużynę z powiatu poddębickiego przeniosą do gr III, a do II wrzucą Hetman Rusiec. Najlepiej jak wygra Słupia choć ta ma najmniejsze szanse. Wtedy jeden zespół z Rawskiego wrzucą do gr II i mają problem rozwiązany. Ciekawe czy nie będzie nacisku aby Słupia… Czytaj więcej »

Wart
1 rok temu

Walkowerow będzie mnóstwo bo drużyny nie będą jeździć po 200kilometrow na mecze.Zrozumcie to tępe dzidy.

głowa
1 rok temu

Te baraże to jakieś kpiny. Brawo Olimpia Wola Załężna, bardzo dobra decyzja o nieuczestniczeniu w tej farsie. Jakim prawem w piotrkowskiej okręgówce ma grać drużyna z innego podookręgu. Rzumiem,że zostały zlikwidowane ale nie wyobrażam sobie żeby np. Drzewica jechała na mecz do Parzęczewa, a Przedbórz do Zapola. Każdy wie o co w tym chodzi, ale ktoś w końcu powinien powiedzieć dość. Pozdrawiam

Seba
1 rok temu

Czemu za Olimpię Wolę Załęźną nie gra Grabka Grabica z okręgówki piotrkowskiej?

Roman
1 rok temu

Terminarze po 15 lipca-żal tu nie wiadomo nawet jakie grupy Bklas