AKTUALNOŚCI
Patryk Pietrasiak odchodzi z Boruty Zgierz

To już oficjalna informacja. Patryk Pietrasiak rozstaje się z MKP-Borutą Zgierz. Działacze nie będą stwarzać kłopotów piłkarzowi, który w minionym sezonie zdobył 33  bramki i został królem strzelców IV ligi z rozwiązaniem umowy. Kilka dni temu podaliśmy jako pierwsi, że zawodnik będzie w nowym sezonie reprezentował barwy spadkowicza z grupy pierwszej III ligi RKS Radomsko.


 

Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
BorutaFan
2 lat temu

Ciekawie czyta się komentarze osób które myślą, że wszystko wiedzą a w rzeczywistości mają bardzo okrojony ogląd sytuacji. Czas na ocenę przyjdzie po sezonie.
PS. Łysy proponuje spuścić powietrze bo zaburzyłeś kondycję włosów.

Łysy
2 lat temu

Do kibica. Chyba nie każdy przykład Mbape Lewy i ostatni finał mistrzostw więc niech zazdrość nie przemawia przez ego. A Pietras potrafił i nie większość jak popatrzysz.

Tomek
2 lat temu

A to chyba nie koniec jeśli chodzi o zawodników szukających możliwości rozwoju poza Borutą – szkoda – miała być III liga – będzie walka o utrzymanie.

Łysy
2 lat temu

Ha, ha, ha kłopotów Pietras miał je od Was cały czas bo bolała plażówka, ale z tego o wiem i mówi to każdy zawodnik gra z orzełkiem na pierśi jest najważniejsza a nie każdy to rozumiał. Powodzenia Pietras. A o z pozostałymi odejściami bo nie po to ściąga się pomocników chyba????

Kibic
2 lat temu

Większość z karnych to kazdy potrafi robić