AKTUALNOŚCI
Patryk Pietrasiak odchodzi z Boruty Zgierz

To już oficjalna informacja. Patryk Pietrasiak rozstaje się z MKP-Borutą Zgierz. Działacze nie będą stwarzać kłopotów piłkarzowi, który w minionym sezonie zdobył 33  bramki i został królem strzelców IV ligi z rozwiązaniem umowy. Kilka dni temu podaliśmy jako pierwsi, że zawodnik będzie w nowym sezonie reprezentował barwy spadkowicza z grupy pierwszej III ligi RKS Radomsko.


tomadex wszystko dla kibica

Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
edek
2 lat temu

Łysy Patryk Pietrasiak jeśli chodzi o piłkę plażową jest zawodnikiem FC 10 więc jak gra z orzełkiem na piersi to niech fc mu płaci za treningi i przygotowania a nie Boruta. Chyba proste , dajesz kasę zawodnikowi który trenuje w drużynie a on w weekend gra na plaży jako zawodnik FC10. Potem reprezentacja i może grać na zielonej murawie w połowie września. No chyba coś nie halo.

Stefan
2 lat temu

To bedzie sezon Lebiody, a zapominacie jeszcze o Mateuszu Misiaku, a po za tym jest jeszcze Oleksii Naidyshak, Karol Chmielewski. Będzie dobrze.

Tomek
2 lat temu

Dodatkowo Boruta stawia na bramkarza z Poddębic – rekord w 4 lidze w poprzednim sezonie ponad 130 bramek – dla porównania brakarze Boruty ok 40 – dobra zmiana dosięgła też Zgierza. Brawo

Kibic boruty
2 lat temu

kibic – masz rację Lebioda – Pietrasa nie zastąpi. Chłopak jest podatny na kontuzje. Poza rekordowym rokiem w Stali pozostałe dwa sezony więcej spędził na leczeniu urazów. Działacze wiedząc, że Pietras odchodzi – zrobili dobry ruch jako zasłona dymna – Erios do III ligi nas nie wprowadzi. Choć mu tego życzę.

kibic
2 lat temu

czyli zgierz zostaje z jednym napastnikiem lebioda, ktory od pol roku jest kontuzjowany? no chyba nie wyglada to najlepiej