Kanonada strzelecka w Wiśniowej Górze

Aż 10 goli obejrzeli ci kibice, którzy zdecydowali się przyjść na stadion w Wiśniowej Górze, aby obejrzeć zaległy mecz o czwartoligowe punkty pomiędzy miejscową Andrespolią, a Orłem Nieborów. Drużyna gospodarzy prowadzona przez trenera Krzysztofa Kamińskiego przegrała to spotkanie aż 1:9. Do przerwy ekipa gości prowadziła 3:0.

Mecz od początku do końca toczył się pod dyktando nieborowian, którzy mogli spokojnie pokusić się o dwucyfrowe zwycięstwo, ale zmarnowali wiele dogodnych okazji bramkowych. Od około 70 minuty miejscowi grali w osłabieniu po czerwonej kartce (druga żółta) dla Dawida Fajksa.

Andrespolia Wiśniowa Góra – Orzeł Nieborów 1:9 (0:3)
Marek Dąbrowski 75 – Krystian Kruk 23, 57, Radosław Grefkowicz 35, Paweł Graczyk 44, Bartosz Placek 49, 61 – karny, Mariusz Stencel 81, Bartłomiej Tkacz 84, Piotr Sekuła 88

Andrespolia: Gredka – Głowacki (46′ Turczyn), Kamiński (46′ Andrzejczak), Tkaczyk, Fajks – Cebulski, Felczak, Dąbrowski (75′ Rzepkowski), Kosior – Darnowski (46′ Koziróg), Ławniczak (46′ Badowski).

Orzeł: Vesa – Kołaczyński, Tomaszewski, Tkacz, Placek (70′ Sekuła) – Graczyk, Krystian Kruk (60′ Krupa), Grefkowicz, Jaworski – Haczykowski (60′ Mołodczenko), Karol Kruk (70′ Stencel).