AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do poniedziałku rozgrywane będą mecze w grupie pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, łódzkiej klasie A i klasie B. Na ciekawe spotkanie zanosi się w Różycy, gdzie miejscowy LKS podejmuje niepokonany w klasie okręgowej KEEZA Termy Ner Poddębice. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich spotkań. W każdej chwili może ona ulec zmianie.


tomadex wszystko dla kibica

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(piątek – 10 września)
18:30 – GKS Ksawerów – GLKS Sarnów/Dalików – Anielak
19:00 – Termy Uniejów – Włókniarz Zgierz – Łuczak
20:00 – KAS Konstantynów – ŁKS III Łódź – Olejniczak
(sobota – 11 września)
15:00 – Victoria Rąbień – Włókniarz Pabianice – B. Pietrzak
16:00 – Iskra Dobroń – Zawisza Rzgów – Sadowski
17:00 – Górnik Łęczyca – UKS SMS Łódź – W. Pietrzak
17:30 – LKS Różyca -KEEZA Termy Ner Poddębice – Szymczyk
(poniedziałek – 13 września)
20:15 – AKS SMS Łódź – Sokół II Aleksandrów – Janasik

Klasa A
Grupa I
(sobota – 11 września)
16:00 – LKS Czarnocin – Włókniarz II Pabianice – Szczygieł
16:00 – Saints Łódź – Start Łódź – Hejduk
17:00 – AMII Łódź – Pionier Baby – Ciupa
(niedziela – 12 września)
11:00 – Milan Club Polonia Łódź – Jutrzenka Bychlew – Faliszewski
14:00 – Kolejarz Łódź – Jagiellonia Tuszyn – Krasnopolski
16:00 – Grabka Grabica -GLKS Dłutów – WS Piotrków

Grupa II
(sobota – 11 września)
16:00 – LKS Gałkówek – Iskra Głowno – Najder
16:00 – Victoria Łódź – Huragan Swędów – Faliszewski
16:00 – KKS Koluszki – Polonia Andrzejów – Leszczyński
16:00 – LZS Justynów – MKP-Boruta II Zgierz – Śpiewak
(niedziela – 12 września)
12:00 – Zjednoczeni II Stryków – Błękitni Dmosin – Pawlak
15:00 – Sokół Popów – Czarni Smardzew – Kujawski

Grupa III
(sobota – 11 września)
16:00 – Sazan Pęczniew – Orzeł Piątkowisko – K. Walczak
16:00 – Orzeł Kazimierz – Włókniarz Konstantynów – Kuś
16:00 – Korab Łask – Pogoń II Zduńska Wola – WS Sieradz
17:00 – Victoria Szadek – Pisia Zygry – WS Sieradz
17:00 – PTC Pabianice – Rokita Rokitnica – Kubik
(niedziela – 12 września)
17:00 – Olimpia Karsznice – MULKS Łask – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 11 września)
16:00 – Magnat Sierpów – Malina Piątek – Pionko
16:00 – MKS Mianów – Kotan Ozarków – Kizeweter
16:30 – Witonianka – LKS Świnice Warckie – Patora
(niedziela – 12 września)
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Bzura Młogoszyn – Biś
15:30 – KS II Kutno – Kanarki Małachowice – Michniewicz
16:00 – Kobra Leźnica Wielka – Bzura Ozorków – Przytuła

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 12 września)
12:30 – Start II Brzeziny – AMII II Łódź – Łukasik
15:00 – AKS SMS II Łódź – Kolejarz II Łódź – Janiak
15:00 – Milan II MSMS Łódź – Husaria Rzgów – Siech
15:00 – GKS II Ksawerów – Łódzki Klub Sportowy – Czerwieniec
18:00 – Zawisza II Rzgów – Metalowiec Łódź – Klata

Grupa II
(sobota – 11 września)
15:00 – Fair Play Kutno – Orzeł Wróblew – D. Walczak
17:00 – LKS Modlna – Iskra Góra św. Małgorzaty – Jankowski
(niedziela – 12 września)
11:00 – Zryw Śliwniki – GKS Byszew – Komos
11:30 – Grom Powodów – Salos Róża Kutno – Morawski
12:00 – Sokół Skromnica – Expom Krośniewianka – Piątkowski

Grupa III
(sobota – 11 września)
15:00 – Sokół Lutomiersk – Dabrówka – Rogala
16:00 – Rosa Rosanów – Unia Wzniesień Łódzkich – Mijas
(niedziela – 12 września)
11:00 – Powstaniec Dobra – Wicher Byszewy – Rochalski
16:00 – LKS Gałkówek II – Błękitni Ciosny – Ślusarczyk

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments