AKTUALNOŚCI
Sześć goli beniaminka ze Złoczewa

W czwartkowe popołudnie rozegrano mecz grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej pomiędzy LZS Brąszewice, a beniaminkiem Złoczewią Złoczew. To spotkanie z dziewiątej kolejki, które pierwotnie miało się odbyć 3 października. Złoczewianie rozstrzygnęli potyczkę na swoją korzyść wygrywając aż 6:0 (4:0). Trzy gole strzelił Dawid Przezak, który ma już na koncie dziewięć bramek.

promocja keeza

Dwa trafienia dołożył Marcin Tomaszewski, a jedno Tomasz Gruszel. Złoczewia ma na koncie 10 punktów zdobytych w sześciu meczach, z drużyna z Brąszewic pozostaje bez punktu.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Okregowy
28 dni temu

Z tych brąszewic które walczyły o czołowe lokaty w okręgówce zostało wspomnienie. Niestety bez ludzi z zewnątrz żadna drużyna nie pociągnie długo.

Tom
28 dni temu

Może potrzebują ogrania w Serie A

Arnoldzik
28 dni temu

Nigdy nie widziałem tak słabych Brąszewic . Zawsze imponowały charakterem na boisku i jeśli przegrywały to po walce . Wczoraj zobaczyłem całkiem odmieniony zespół . Dużo krzyków , motanina , brak chęci wzięcia przez zawodników jakieś odpowiedzialności . Mam nadzieję że uda im się to wszystko poukładać , bo mają fajną młodzież , która może robić za kilka lat robotę . Powodzenia

Kibic Złoczewi
28 dni temu

Pojechali zrobili co do nich należy Brawo Drużyna

Jurek
28 dni temu

W niedziele graja z TS. Dwie dosyc solodne druzyny jak na lige okregowa. I to spotkanie moze pokazac, w ktoryn miejacu sa obecnie te dwa zespoly.