AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze o ligowe punkty w okręgu łódzkim. Oprócz grupy pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej rywalizować będą drużyny klasy A i B. Tym razem najciekawiej zapowiada się starcie w Pabianicach, gdzie trzeci w tabeli klasy okręgowej Włókniarz zmierzy się z liderem rankingu GKS Ksawerów. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, choć może się ona zmienić.


tomadex wszystko dla kibica

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(sobota – 18 września)
15:00 – KEEZA Termy Ner Poddębice – AKS SMS Łódź – Wykrota
15:30 – Zawisza Rzgów – Victoria Rąbień – Strulak
16:00 – GLKS Sarnów/Dalików – LKS Różyca – Szczygieł
16:30 – Włókniarz Pabianice – GKS Ksawerów – Dolny
17:00 – Włókniarz Zgierz – Górnik Łęczyca – Lewandowski
18:30 – ŁKS III Łódź – Iskra Dobroń – Kluska
(niedziela – 19 września)
11:00 – UKS SMS Łódź – KAS Konstantynów – Gradecki
11:00 – Sokół II Aleksandrów – Termy Uniejów – Przybysz

Klasa A
Grupa I
(sobota – 18 września)
16:00 – Jagiellonia Tuszyn – Saints Łódź – Musiał
16:30 – GLKS Dłutów – Kolejarz Łódź – Leszczyński
17:00 – Jutrzenka Bychlew – AMII Łódź – Kasztelan
(niedziela – 19 września)
11:00 – Milan Club Polonia Łódź – Start Łódź – Wiśniewski
16:00 – Włókniarz II Pabianice – Grabka Grabica – Przybylak
16:00 – Pionier Baby – Tęcza Janków – WS Piotrków

Grupa II
(sobota – 18 września)
14:00 – Polonia Andrzejów – Zjednoczeni II Stryków – Kubik
16:00 – Czarni Smardzew – LKS Gałkówek – Morawiec
16:00 – Błękitni Dmosin – LZS Justynów – WS Skierniewice
(niedziela – 19 września)
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Sokół Popów – Dolny
11:00 – Iskra Głowno – Kalonka – Biś
17:00 – Huragan Swędów – KKS Koluszki – Kizeweter

Grupa III
(sobota – 18 września)
16:00 – Rokita Rokitnica – Sazan Pęczniew – WS Sieradz
(niedziela – 19 września)
11:00 – MULKS Łask – Korab Łask – WS Sieradz
13:00 – Orzeł Piątkowisko – Orzeł Kazimierz – Rikszajd
16:00 – Pisia Zygry – PTC Pabianice – Lesiak
16:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Victoria Szadek – Michniewicz
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Olimpia Karsznice – Szymczyk

Grupa IV
(sobota – 18 września)
16:00 – Bzura Młogoszyn – Witonianka Witonia – Patora
16:00 – Bzura Ozorków – Ostrovia Ostrowy – K. Walczak
16:00 – Malina Piątek – KS II Kutno – Przybylak
(niedziela – 19 września)
11:00 – Kotan Ozorków – Kobra Leźnica Wielka – R. Walczak
11:00 – Kanarki Małachowice – MKS Mianów – Lota
15:00 – LKS Świnice Warckie – Magnat Sierpów – Skwara

Klasa B
Grupa I
(sobota – 18 września)
15:00 – Kolejarz II Łódź – Milan II MSMS Łódź – Mijas
15:00 – Metalowiec Łódź – Start II Brzeziny – Klata
(niedziela – 19 września)
13:00 – Łódzki Klub Sportowy – Husaria Rzgów – Michalski
15:00 – GKS II Ksawerów – Zawisza II Rzgów – Komos
16:00 – AMII II Łódź – AKS SMS II Łódź – Rogala

Grupa II
(sobota – 18 września)
15:00 – Orzeł Wróblew – Sokół Skromnica – Łukasik
17:00 – GKS Byszew – Fair Play Kutno – Rochalski
(niedziela – 19 września)
11:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Zryw Śliwniki – Ślusarczyk

Grupa III
(sobota – 18 września)
15:00 – Powstaniec Dobra – LKS II Gałkówek – Komos
(niedziela – 19 września)
11:00 – Wicher Byszewy – Unia Wzniesień Łódzkich – Klata
11:00 – Dąbrówka – Rosa Rosanów – Czerwieniec
11:00 – LKS Gieczno – Sokół Lutomiersk – Kęsik
11:00 – Start Szczawin – KP Byszewy – Kołomański

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments